Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi volt az első gondolatod,...

Mi volt az első gondolatod, miután végig nézted az Elfen Lied c. animét?

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 13:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én másfél éve láttam, de emlékszem hogy teljesen meghatódtam:D Reméltem, hogy a végén Lucy állt a kapuban, és hogy van valamiféle folytatás. Kouta reakcióját az utolsó részben viszont máig is képtelen vagyok megérteni.
2013. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mármint azt, hogy az óra működik? Azon azért lepődik meg, mert Nyu mindig azt szerelte, és előtte rossz volt és csak hirtelen elkezdett működni. Amúgy köszi a választ én is remélem, hogy van folytatás.:)
2013. máj. 20. 22:34
 3/20 anonim ***** válasza:

Mikor végig néztem és vége lett ez a gondolat járt a fejemben : " Mos' komolyan cliffhanger ?--.-- "


A Második gondolatom : "Olvassuk el a mangát"


Így nekiálltam , a manga sokkal jobb.

2013. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nagyon nem tetszett... A grafika csapnivaló, a történet alapból jó lenne, viszont Shota karakterét át kéne dolgozni...
2013. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

"A grafika csapnivaló"


Ezzel vitatkoznék .. 2004es anime , mit vársz ? Egyébként van belőle 1080p-s BD .. szóval nem hinném hogy a grafikára panaszkodni kéne.

2013. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Akkoriban volt épphogy 1 éve,hogy belecsöppentem az animék/mangák világába,amikor megnéztem az EL-t. Azóta magasan a kedvenc animém, valószínűleg az is marad. Mikor végignéztem,azt éreztem hogy "azt a k...va!!!!!" Nem kicsi döbbenet volt bennem, és még utána is :D Eszméletlen ahogy a tragédia,dráma vegyítve van benne. Az Op-ja pedig akkora telitalálat, hogy azóta is hallgatom. Az anime után nem maradhatott ki a manga, ami még talán az animét is túlszárnyalja.
2013. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

3/6-os válaszoló

a mangát hol olvasod, mert én már régóta keresem, de sehol sem találom

2013. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2013. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hu, nekem nagyon-nagyon tetszett. En teljesen atereztem, az utolso reszben pedig bogtem. :D Nagyon remelem, hogy Lucy allt a kapuban... :)
2013. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
"Végre megtaláltam azt a zenét, amit már egy éve keresek!"
2013. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!