Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt az első gondolatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az első gondolatod mikor először megláttad a párodat?

Figyelt kérdés
Azonnal levett a lábadról? Szimpatikus volt, vagy nem is gondoltad, hogy később még lesz köztetek valami?
2012. febr. 2. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
" Hmm de szúrnám! "
2012. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Őszintén elsőre nem nagyon jött be...mármint külsőre.
2012. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Sztorival együtt is jó? =D


Úgy találkoztam vele össze,hogy nem sokkal az szakítás után,elmentem egy barátnőmmel bulizni,mert már majd" meghaltam fájdalmamban,illetve nem igazán tudtam mit kezdeni magammal...

Szóval,egy péntek este elmentünk egy elég színvonalas szórakozóhelyre,ahol megláttam Őt.A mosolya tűnt fel legelőször,mert gyönyörű,és szikrázó volt./Még ha ez hülyén is hangzik egy fiúra vonatkoztatva./

A barátnőm is kiszúrta egyből,és úgy bámultunk rá,mint valami félistenre.Mivel csak 170 körüli,a barátnőm meg vagy 10cm-vel magasabb nála,ezért le is tett róla gyorsan.Én viszont már akkor tudtam,hogy ezt a srácot egyszerűen MEG KELL SZEREZNEM.De akkor láttam először,és fogalmam sem volt merre induljak el,csak azt tudtam,hogy biztosan a városban lakik,mert mikor vége láttam a bulinak,láttam,hogy bicajjal ment haza.Szépen teltek a napok,már nem az exem járt a fejemben,hanem AZ a srác.Kb. a buli utáni második héten,a barátnőmtől,akivel a buliban voltam,kaptam egy üzenetet azzal a szöveggel,hogy el sem fogom hinni,hogy mit talált.Hát,először tényleg nem is akartam elhinni,ugyanis a buliban látott srác adatlapját linkelte be.Mindketten bejelöltük ismerősnek,de csak nekem írt üzenetet.Másnap azt hiszem,már telefonon is beszéltünk,és még azon a héten sort kerítettünk a találkára is.Szintén szerelem volt első látásra,pedig nem volt se szőke,se kék szemű...=)

Nos,azóta is együtt vagyunk,és ennek már több,mint egy éve...=)

2012. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Macs1209 ***** válasza:

Első gondolat?

"Téged bizony fel foglak próbálni!"

2012. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az első gondolatom h hűű mekkora lába van :D de a második az volt h nagyon bejön :D
2012. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
azt hogy hmmm itt dugás lesz előbb vagy utóbb..és lett is.de még mekkora.:D
2012. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
"DEBASZ!"
2012. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
'úristen azok a szemek'
2012. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
"Ezt a f*szt."
2012. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az volt az első gondolatom, hogy ez a srác kell nekem, pedig egy szót se beszéltünk még, csak megláttam.

Szerintem ő is hasonlót gondolhatott, mivel egy fél órán belül már csókolóztunk :D

azóta is 4 éve együtt... :)

2012. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!