Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki leírná nekem Marcy és...

Valaki leírná nekem Marcy és Simon kapcsolatát a kalandra felből?

Figyelt kérdés

Annyit tudok, h Marcy (marceline) és Simon (jégkirály) a gomba háború után találkoztak, és együtt voltak, Simon vigyázott Marcy-ra....De utána mi volt,... valahogy nem értem

a válaszokat előrre is köszi



2013. máj. 26. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint Simonnak (Szájmon) nem volt se a haja fehér, se a szakálla. Ö is mutálódott és ezért lett a haja és a szakálla ősz, bőrre pedig kék. A koronát valószínűleg kincs vadászat közbe szerezte és egy idő után elkezdet nagyon sokat felejteni és rettentően fázni. A korona állítólag beszélt hozzá és azt mondta: "megvédelek a hidegtöl, csak vegyél fel" tudta, hogy ez az egyetlen esélye, elhagyta Marceline-t és fel vedd te a koronát.
2013. jún. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld pacsi!
2013. jún. 20. 12:19
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Bocsánat nemrég tudtam meg, hogy Simon nem elhagyta Marceline-t,hanem el vitte haza és ott az Marceline apja elzavarta Simon-t. (de ez is csak halottam, de biztos ki fog valamikor derülni minden)
2013. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! újra :D
2013. jún. 21. 11:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel miért lopkod hercegnőket, azt is tudom.
2013. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pls mond el azt is! :D
2013. jún. 22. 12:45
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
volt egy barát nője akinek a család neve hercegnő volt és már el is jegyezte,de később megvette a koronát miatt látomásai lettek és egy idő után gyakran felvette aminek hatására elfelejtette azt ami a korona viselése alatt történt. Egy nap a test hömérséklete 30C-ra csökkent. A menyasszonya kezdet aggódni érte és valami olyat tett,ami miatt soha többet nem látta.De a hercegnő belevésődött az emlékezetébe.Ma úgy ismerjük a volt barátnőjét, hogy Dr.hercegnő.
2013. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha van még bármilyen kérdésed (kalandra fel-röl) látogass el facebook-on kalandra fel fan oldal
2013. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindent!!
2013. jún. 22. 15:50
 10/10 anonim válasza:
Nem Dr.hercegnő volt a barátnője hanem Betty. Azt én sem tudom, hogy milyen Betty. Betty nagyon sokszor hívte "hercegnőmnek" ezért maradt meg a fejében a hercegnő szó. És csak azt szeretné, hogy végre egy hercegnő szeresse benne az embert.
2013. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!