Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Gyanú Árnyékában cimű...

Senior24 kérdése:

A Gyanú Árnyékában cimű műsorban miért csak gazdag embereket mutatnak?

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem csak gazdagokat mutatnak.
2013. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Licenszes műsor, az eredetit gazdag németekkel forgatják.
2013. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
68%

Ez tényleg igaz,én is észrevettem,hogy a sorozatban nem átlag emberek szerepelnek,kicsit jobb lakás körülmények között. Érzelmileg manipulálják a nézőt,irányítják az erkölcsi,sokszor politikai nézeteit.(több esetben észrevettem,hogy a negatív szereplők szegényebbek,és nem elhanyagolható tény az is,hogy néhány esetben Nagy-Magyarország térkép volt a minden esetben szegényebb negatív szereplők lakásában kifüggesztve.)

A nagyon pozitív gazdagabb szerelő lakásában egy esetben menóra volt. Érdekes a részletekre figyelni...

2013. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Azért annak látod, mert a lakások, amikben forgatnak azt úgy adják a rtlnek bérbe. Vannak panel lakások is, ha megfigyeled pl, és én még egy gazdagot nem láttam. Kérdés nálad mit jelent a gazdagság. Nálam kb ezt: Luxusvilla, luxus autó. Nos ezek közül én még egyiket sem láttam.
2013. júl. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Érdekes.Ezek szerint én vagyok az aki mindig mindent csak beképzelek.Hát eddig én csak azokat láttam.
2013. okt. 10. 23:46
 6/7 A kérdező kommentje:

Na most ott vannak pl a Vetélkedő müsorok is.Olyant még nem láttam és hallottam h gyári munkás vagy valami szegényebb réteg tagja vett volna részt rajta.Vagy ügyvéd,vagy egyetemi hallgató,orvos,menedszer,üzeletember,stb..

Szegény jogi vagy orvosi hallgató cicalánynak szüksége van a pár százezres vagy millios fizetése mellett még a pár millios nyereményre.

2013. okt. 17. 19:04
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg szerintem azért is,mert ha szegényeket mutatnának vagy arra tanitanák az embereket h hogyan jöjjenek ki egy szegényebb élethelyzetből,akkor senki sem nézné.A csillogást és villogást jobban el lehet adni.Vagy az Édes élet c müsor.Könyörgöm.
2013. okt. 17. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!