Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Digitális átállással feliratos...

Digitális átállással feliratos angol filmek és csatorna?

Figyelt kérdés
Kedves Mindenki! Nekünk T-... szolgáltatós Ip tévés előfizetésünk van. /nem vagyok zseni e téren :( / Az új ditális átállással elvileg lehet egy-két adót, ami engedi nézni feliratosan.. én ezt a nyelvtanulásom miatt is szeretném. Felhívtam a szolgáltatót is és mondták, hogy van persze ilyen lehetőség amennyiben az adott tv csatorna támogatja ezt... meg találtam a "megfelelő" gombot is, ám nem találtam olyan csatornát ami ezt támogatja... én személy szerint magyar nyelvű csatornát szerettem volna nézni angol felirattal.. mondjuk egy kedvenc sorozatot :) Van közületek olyan, akinél valamelyik csatorna így tud működni? Nem tudom, hogy reklám-e, de amennyiben igen, priviben is megírhatjátok a tv csatorna nevét... Köszönöm előre is..

2013. júl. 3. 09:11
 1/5 anonim válasza:
Nekünk is ilyenünk van, az HBO működik feliratosan, de mindegyik működik angolul (mármint angol hanggal)
2013. júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Angol feliratot jelenleg egyik magyar csatorna sem ad. Magyar feliratot adnak a közszolgálati adók és a két nagy kereskedelmi (TV2, RTL Klub). Eredeti (angol) hangú műsor szokott leni az RTL Klubon időnként, a műsor előtt erről feliratban és szóban tájékoztatnak. Az IPTV készülékhez nem értek, de talán van rajta hangsáv-váltó gomb, általában "AUDIO" felrattal szokták ellátni.


A digitális átállásról annyit, hogy kizárólag azokat érinti, akik tető- vagy szobaantennával tévéznek, tehát téged egyáltalán nem.

2013. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

HBO-t nem fizetünk elő, régen szerettük, de most már nem annyira, és sok csatornánk van amit ki sem használunk, így ezt sajnos nem... de azért köszönöm!


A második hozzászólóhoz szeretnék kérdezni:Rosszul írtam a kérdésben, angol anyanyelvű műsort szeretnék magyar felirattal nézni, bár a fordítottja is jó az angol tanulásra, és tudom, hogy "hülye" vagyok ehhez, próbáltam behozni a készüléken, illetve az említett egyik adónál is próbálkoztam, de nem tudtam még kideríteni a mai nap, hogy ez hogyan is működik, hogy pl. egy angol, amerikai műsort angol hanggal ám magyar felirattal nézzek, vagy a fordított esete? Tudom, ilyen van dvd-n is, ott is nézhetném, ám este is jó lenne miközben tesz-veszek..Ne haragudj, tudnál segíteni, hogy ez tv-készülék függő, vagy tudsz tanácsot adni, hogy hol "kapcsolhatom" ezt be?

Köszönöm!

2013. júl. 4. 19:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Húh... a TV2-nél megtaláltam, egészen sokat lehet náluk nézni, még nem próbáltam de a honlapjuk alapján a Teletex-en lehet ezt beállítani. Volt egy sanda gyanúm, hogy így kell majd....
2013. júl. 4. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
A felirat az RTL esetében is a teletexten van, ha jól emlékszem, a 888. oldalon. A műsor kezdetekor ezt is jelzik. Hangsávot mindenképpen az IPTV boxon kell váltani.
2013. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!