Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Samsung UE40EH6030 3D LED...

Balaz613 kérdése:

Samsung UE40EH6030 3D LED televízió 2db 3D szemüveggel Az eszköz vásárlásán gondolkozom. Ha bárkinek van valamilyen tapasztalata az szívesen fogadom. Kinek, hogy tetszett?

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 19:05
 1/4 Lord Keri ***** válasza:

Ezt a tv-t konkrétan nem ismerem, de gondolom, hogy a 3D is szempont a vásárláskor, ezért írok pár gondolatot róla!


A Samsung az aktív 3D technológiát támogatja, azaz a szemüvegekbe elektornika van építve, a tv felváltva küldi a képkockákat a jobb és bal lencsének, ezáltal kelti a 3D hatást!

Előnye:

- Valódi 3D Full HD


Hátránya:

- Jobban fárasztja a szemet

- A szemüvegeket tölteni kell

- Viszonylag nehezebbek a szemüvegek

- Utólag drága hozzá a szemüveg


Van a passzív 3D amit LG csinál, ott az egyik sort a jobb szemnek a másik sort a bal szemnek küldi a tv.


Előnye:

- Kevésbé fárasztja a szemet

- Könnyű és olcsó a szemüveg

- Nem igényel töltést


Hátrány:

- Mivel felezi a sorokat, így nem tud ténylegesen Full HD 3D képet megjeleníteni csak kb 1920x540-et.


Érdemes ezen is elgondolkodni mielőtt tv-t vesz az ember!

Amúgy a Samsung mint kijelző gyártó (monitor, tv, stb...) nagyon jó gyártó nekem többnyire pozitív a tapasztalatom vele!

2013. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A "smart" funkció nem fog idővel hiányozni ? Gondold meg ha drágább tv-t veszel.
2013. júl. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Decemberben vettem ilyen TV-t. Maximálisan meg vagyok elégedve vele. A 3D nagyon szép,igaz a szemet valóban fárasztja. A szemüvegek nem nehezek. Tölteni nem kell, ugyanis gombelemmel működnek. Keress olyan akciót ahol ajándékba adnak + 2 szemüveget. Én a Tesco-ban vettem- ott a 4 szemüveggel 140 000 volt.

A Samsung 2 év garanciát ad, de ha a TV-t regisztrálod a honlapjukon, meg egy év garanciát kapsz.

Remélem tudtam segíteni.

2013. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

Eddig szinte csak jót hallottam a készülékről.

Elsődleges szempont nálam az, hogy szép kép táruljon elém, illetve, ha már 3D-s, akkor az élvezhető legyen.

Hiányolom a smartot, viszont nem feltétlenül használnám ki. Többet meg sajnos nem nagyon tudok rászánni.

Ilyen összegben találtam smartosat de az 80 centi körüli.

Azt mondta valaki h 3D-t érdemes 100 Centi felett venni úgy az igazi, úgy gondolom van benne valami.


Mégegyszer köszi. Remélem jönnek még hasonló építőjellegű válaszok.


Üdv,

Balázs

2013. júl. 8. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!