Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltatok Vásáry André...

Mit szóltatok Vásáry André produkciójához? Csillag születik.

Figyelt kérdés

A szoprán férfi, aki Volt egyszer egy vadnyugatot énekelt

Nekem a szám is tátva maradt


2009. okt. 18. 11:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát...nekem is tátva maradt a szám az biztos!!!

Nekem nagyon tetszett!!! szerintem természetes,hogy ő tovább jutott!

2009. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő volt, még a szemem is könnyes lett, ami hát ritka nálam. Anyuékat addig nem nagyon érdekelte a műsor, de amikor ezt meghallották, mozdulatlanra dermedtek.
2009. okt. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Egyszerűen gyönyörű volt. Én nagyon sírtam.
2009. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
fantasztikusan gyönyörű volt! Egyébként ha nem láttam volna a két szememmel,hogy ezt egy férfi énekli, azt hittem volna nő az:)
2009. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Szavakat sem találtam rá annyira jó volt .. imádom.. nekem apám már le is szólta mert meleg, de nem érdekel olyan magasról lesz@rom a tehetsége a fontos.. de azért látszik. h ő előtte operákat énekelt. rá lehet keresni.
2009. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
19%
Kétségtelen, hogy egy tehetség, de meleg...
2009. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

És mi van akkor ha meleg, akkor már nem lehet tehetséges??


Nekem is nagyon tetszett lecsittegtettem mindenkit a családból amikor ó volt. xD

2009. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
pont az ilyen rasszista megnyílvánulások ellen harcolok, mint pl az előttem szóló "de meleg" beszólása, attól mert meleg nem lehet sztár? nem lehet tehetséges? a melegek fogják tovább vinni a világot(nem tudni hogy de ők fogják) és vagy meg szoksz vagy meg szöksz, nincs mit tenni, a rasszista embereket kéne kivonni a forgalomból, nem pedig a melegeket, a melegekhez nem csak a homok tartoznak, hanem a leszbikusok is, őket mégse utálják, érdekes, am nagyon jó volt a szám, én sírtam rajta, hihetetlen milyen emberek vannak a világon, és hogy Magyarországon, és az ilyeneket nem kapja fel a siker, a lüszike féle csitriket viszont viszi a szél és a hírnév pofájába csapja
2009. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

Hát én kicsit behüppögtem:'(


Amúgy nem értem miért jelentkezett amikor már befutott,valszeg a pénz miatt,ugye?:))

2009. okt. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

hát elképzelhető (na de... meg is érdemli azt azért tegyük hozzá)

amúgy én sem bírtam könnyek nélkül végig hallgatni :)

sztem is meleg, de hát nem azt kell nézni, tehetséges még ő ettől

köszi a válaszokat :)

2009. okt. 19. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!