Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek nem szánalmas és...

Szerintetek nem szánalmas és undorító, hogy a Tv2 és az Rtlklub folyton lopják a műsorötleteket egymástól?

Figyelt kérdés
pl valo vilag - big brother, vacsoracsata - hal a tortan, megasztar - csillag szuletik , barátok közt - jóban rosszba stb . olyan mintha direkt utánoznak folyton egymást
2009. okt. 21. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Persze, hogy direkt utánozzák egymást. Szánalmas és undorító.. :S De azért azt gondolom te is észrevetted, hogy legtöbbször a tv2 utánozza az RTLklubot és rettenetesen rosszul.. A Hal a tortán is olyan, hogy csak veszekedést látni benne meg a balhét, a Vacsoracsata legalább vmennyivel nézhetőbb.. Bár nem sok részt láttam egyikből sem. A Csillag születik az (is) tutira meg van játszva; már most tudják sztem, hogy ki lesz a nyertes.. Mint az összes többi ilyen szemét műsorban.. Ezért nem is nézek TV-t. 2 sorozat van csak amit nézek, de ha kihagyom egy nap abba se halok bele..
2009. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kihagytad a Celeb vagyok ments ki innen-Sztárok a fejükre estek-et :D amúgy de, szerintem is szánalom :(
2009. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen ellopják egymástol, de elötte az egyik lenyulja az egyik , másik külföldi csatornától -.- , mert hát maguktól nem tudnak kitalálni semmitse. De hát ez van !
2009. okt. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez az a két adó amit ritkán nézek,mert csak felb*szom vele az agyam,nevetséges az sok megjátszás pl Mónika show,hal a torán, sorolhatnám még sajnos ezek a magyar műsorok pontosan a magyar népet égetik.Szánalmas.Megaszarr*l ne is beszéljünk,világ vége lett volna ha nem a Király Viktor nyeri meg. Itt nem a tehetség számít,ha nem az,hogy ki honann jött.
2009. okt. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ők is lopják az ötleteket külfőldről , de legalább megcsinálhatnák azt, hogy míg egyik adón tehetségkutató műsor megy addig a másikon vmi teljesen más. De ha egyiken elindul egy valóságshow a másikon is rögtön indul egy , olyan mintha direkt szivatnák egymást xD Van egy két műsor amit még megnézek (Showder Klub, Esti showder , kész átverés) de a legtöbb műsor szánalmas fos, s a hülye is látja, hogy megvan rendezve Mónika showtól egésszen a hülye Győzike Showig, a Mónika showba már csak cigányok vannak, néha nézem, hogy kicsit röhögjem őket, 15gyerek, apuci börtönbe s Jose Armando megcsalta Rongyos Madonnát :D:D
2009. okt. 22. 12:43
 6/6 anonim ***** válasza:

A médiában dolgoztam, nem csak a hasamra ütök amikor ezeket a sorokat írom. A hal a tortánról már akkor lehetett az újságokban, vagy a neten olvasni, sőt már feltűnt egy egy reklámban a sárga hal amikor a Vacsoracsatának még se híre se hamva nem volt. A Tv2 ötlettel mindig megelőzi a rózsaszín szirupos Rtl-klubot, csak a megvalósítás és képernyőre kerülés később történik. A régi vezetőséggel sokkal jobb volt a TV2, a műsorstruktúra is és minden. Hiányoznak a régi arcok.

Szerintem azért is másolják egymást mert nincsenek igazán jó szakembereik, jó ötletekkel.

2009. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!