Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol lehet online tv-t nézni...

Cpt.Price11 kérdése:

Hol lehet online tv-t nézni úgy hogy rendes csatornák legyenek? Ne ilyen legyen hogy FehérvárTV, KörTV, BalmazújvárosTV, HírTV, Echo, BalatonTV, stb Hanem egy discovery, sport1, sport2, national, cool, film+ stb

Figyelt kérdés
Ne az legyen hogy küldjek egy SMS-t és akkor nézhetem meg stb.Meg meghívós se legyen.

2013. aug. 1. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, ha mindenki ingyen nézhetné a csatornákat akkor ki fizetne elő rájuk, miből lenne bevételük és életben maradnának-e?


Ezért nincsenek olyan oldalak ahol folyamatosan és bármilyen csatornát nézni lehetne. Így is kedvező az a trend, hogy elkezdték a műsorokat ingyen a saját oldalakra feltenni vagy valamilyen videós szolgáltatást indítani ahol utólag megnézheted a leadott tartalmakat.

2013. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem csak nekem van sima kábel tv 72 csatornával a t-homenál de ebben nincs benne digisport1,digisport2 mert az meg a digi tv-nél van és sehogy nem lehet rá előfizetni a t-homenál. Ha előfizetek a digire az nem lesz amit a t-home ad. Ilyen esetre kéne egy oldal. Gondolom érted mi a bajom.
2013. aug. 1. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!