Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Sasuke és Sakura a Narutóból...

Sasuke és Sakura a Narutóból összejönnek valaha?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 16:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Erősen kétlem. Egyrészt az animének teljesen más a témája, másrészt tudtommal Sasuke utálja Sakura-t.
2013. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nagyon remélem hogy nem! sasuke jobbat érdemel :PP
2013. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
#2 biztos? :D
2013. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Én szeretek minden pozitiv hőst a Narutoból! :D

Habár szegény Harut is megszerettem!Meg Zabuzát, amikor megsiratta és gyászolta Harut... :'(

Na, a lényeg: Én annyira szeretném, ha összejönnének!!!

Lesznek még új évadjai a narutonak?

2013. aug. 2. 19:37
 5/21 anonim ***** válasza:
Na te is akkor nagy naruto fan lehetsz. Naruto Shippuuden már 2007óta folyamatosan fut, heti 1 rész.. a mangája meg több mint 13éve..
2013. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
3 napja kezdtem el nézni, és azóta igen, fan vagyok!
2013. aug. 2. 19:51
 7/21 anonim ***** válasza:
Attól még mert 3napja elkezdted nézni nem vagy fan, főleg ha animét nem láttál még előtte. Naruto jobb esetben is egy középkategóriás shounen, jobbak közelébe se ér, csak egyszerűen nagy a híre európában.
2013. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
3 napja? :D akkor inkább menj haza és aludj, sakura meg szintén, csak örökké!!!!!!! ha nem tudnád már van olyan, hogy SHIPPUUDEN ott meg már teljesen más dolgok vannak, és tudod van olyan, hogy MANGA abban érdekesebb és újabb dolgok vannak, és van olyan hogy kezdő aki semmit sem tud de kijelenti, hogy fan..... na az te vagy :/
2013. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

És vannak azok, akik rohadt okosak, egész életük ebből áll, és nem hiszik el, hogy az is lehet fan, aki nem az egész életét tölti sorozatnézéssel.

Ez is csak egy rajzfilmsorozat, mindegy, mi a neve és én FAN vagyok, mert szerintem, aki megnéz 3 nap alatt 70 részt, az annak mondhatja magát. Aki meg nem a kérdésre válaszol, ne irjon!

2013. aug. 2. 21:42
 10/21 anonim ***** válasza:
derp
2013. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!