Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Sasuke és Sakura a Narutóból...

Sasuke és Sakura a Narutóból összejönnek valaha?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 16:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Aki megnéz 3nap alatt 70 részt az nem azt jeleneti hogy fan, csak annyit jelent hogy rákapott valamira és sok ideje van. 2éve egyik haverom 11 nap alatt nézte meg a One Piece addig 505 részét, csávó enyhén rákapott.


A Másik ha már akkora nagy fan vagy legalább ne rajzfilmez már le egy animét, Air Xanyi kevesebbért is ütött már..


Ha azt mondod hogy szereted elhiszem, még úgy is hogy nemértem mit lehet egy sablon shounenben szeretni, de az hogy fan vagy azt nem. Egyenlőre egy kezdő animés vagy, még nagyon az elején jársz.

2013. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
én fejből fújom a Naruto-t mégsem vagyok fan
2013. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Sztem soha nem fognak összejönni (ami nagy kár :(). Sasuke nem annak a típusnak látszik aki szerelmes lesz valakibe.
2013. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
szted én 3 nap alatt 70részt néztem? gondolkozzál és azután írj inkább! 3 éve kezdtem el és azóta folyamatosan olvasom és nézem, ellentétben veled, :PPPP akkor hívd magad igazi fan-nak ha már csináltál vagy 20 fanfic-tet, feltöltöd a részeket minden csütörtökön, évente 4x beöltözöl a kedvenc karaktereidnek anime con-on és azonkívül még a specialjat és végignézted, az ova-kal és a filmekkel együtt és vagy 2000 fanartot készítettél, ha ezt megtetted, na akkor vagy fan :/
2013. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ja és nem vagyok fan :)
2013. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Na azèrt nem muszàly megkövezni szegèny kèrdezőt csakmert fan-nak mondja magàt. Mellesleg valaki anèlkűl is tud fan(rajongó) lenni hogy eljárna cosplayra vagy hogy is hìvjàk.. s nem muszàly videokat feltöiltsön ès fanartokat kèszìtenie!

Hogy mièrt is? Mert lehet nincs meg a lehetősége arra h eljàrjon cosplayra, nincs tehetsége rajzoláshoz és nem tudja hogyankell kezelni egyes programokat mivel fellehet rakni a magyar feliratot a videora...

Én személyszerint soha nem voltam ugy oda az animèkèrt hogy ekkora felhajtàst csinàjak s mellesleg sincs anyi szabad időm de volt amikor unatkoztam és megnèztem egy nap alatt mind a Sekaiichi hatsukoi mind a Junjou romantica rèszeit.. na m1. enyit eről.. mellesleg kedves kèrdező!

a narutonak mèg vénetlenűl sem romantikus a műfaja... tehàt felejtsd el hogy összejöjjön XY s lesz ott nyàladzás.. :D

2013. szept. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
11-es,te nagyon... -.- ...az anime RAJZOLVA van úgyhogy nyugodtan mondhatja azt hogy rajzfilm...ha lemesézte volna,akkor megérteném a felháborodásodat,még én is írnék neki "szépeket" ,de könyörgöm...xD
2013. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm az utolsó kettőnek!

Nem akartam senkit sem megsérteni!

2013. szept. 19. 18:34
 19/21 anonim ***** válasza:

#17

semmibaj ^^

2013. szept. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Válaszra: szerencsére soha
2013. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!