Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi az a régi, autóversenyzős...

Mi az a régi, autóversenyzős mese?

Figyelt kérdés
Kiskoromban ment reggelente a TV-ben, azt hiszem a TV2-n. Nascar szerű kocsikkal versenyeztek. Talán japán mese volt (nem biztos) de nem ilyen nagyszeműek voltak benne a szereplők, elég rondák is voltak. Ja és az egész mese ilyen sötét volt, nem ilyen vidám akármi. :D Nem szerettem régen azt a mesét mert nem tartottam nekem valónak, túl kicsi voltam még, de ma megnézném. Emlékszik valaki ilyenre?

2013. aug. 4. 12:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, kicsit ilyen űrszerű volt.
2013. aug. 4. 14:17
 2/17 anonim ***** válasza:
Oban csillagfutam?
2013. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Sajnos nem, ennyire nem volt űrbéli.

Ilyesmi kinézetű kocsik voltak:


[link]


[link]

2013. aug. 4. 14:37
 4/17 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=ErQNRwH-Hmk - hasonlított erre a videóklipre
2013. aug. 4. 14:50
 5/17 anonim ***** válasza:

Japán autóversenyztős a Hawk of the Grand Prix jut eszembe, de ott mentek F1-es autókkal is. RTL Klubon ment az régen. Benne volt Niki Lauda, volt benne a 70-es években valóban megtervezett és versenyeken használt 6 kerekű autó, de elején szerintem sport kocsikkal mentek még, talán NASCAR is volt benne, de ebben nem vagyok biztos.


[link]

2013. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ezt a Grand Prix-et 10 perce néztem én is, de nem vagyok benne biztos. Inkább a 2010-ben megjelent Redline-ra hasonlít, amire gondoltam.

De közben kezdem azt hinni, hogy ez a mese csak a kis kori fantáziámban született és nincs is ilyen. :-)

2013. aug. 4. 15:09
 7/17 anonim ***** válasza:

A Nascar fenegyerekei

[link]

2013. aug. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Egyáltalán mikor voltál te kisgyerek?
2013. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#2 vagyok


Van egy mese, RTLklubon ment sztem, '90-es évek vége, Niki Lauda volt benne ilyen halványsárga maszkban. A főszereplő asszem Johnny volt. Az openingje meg vhogy (halandzsázva, mert nem emlékszem) így hangzott: " Tőőmidősző szomfáni, derrizöbig kámpáni" vmi ilyesmi rémlik:D:D:D Ennek is agyaltam a címén ,próbáltam is rákeresni; Niki Lauda meg rally meg series meg opening title meg answers

Aztán nem jött ki semmi:S:) Viszont a grafikája hasonlít arra a GrandPrisra:)

2013. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#8 Mindig jön valaki, aki rátapint a lényegre xDD
2013. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!