Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Mónika Show-ban miért...

A Mónika Show-ban miért szinte csak cigányok szerepelnek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rasszista és nem is ilyen indíttatású a kérdésem, de érzésem szerint a magyar lakosságot nem reprezentálja a show szereplőgárdája. Szerintem nemcigány embereket is érintő témák vannak. A cigány (vagy roma, vagy ahogy tetszik) szereplőkkel az az egy bajom van csak, hogy képtelenek viselkedni. Csak ordítanak és káromkodnak.
2009. okt. 28. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert abba a szarba értelmes ember nem akar szerepelni.

Ez a véleményem XD

2009. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok mér nem szűnik meg ez a hülyeség, és az emberek, akik oda mennek, miért teregetik ki gondjaikat emberek millióinak.
2009. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért mert h ott szerepelnek pénzt kapnak!!!
2009. okt. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, és az effajta viselkedéssel csak növelik a nézettséget.
2009. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy részt mert kapnak pénzt,másrészt pedig örülnek,hogy abban a 10 percben róluk szól az RTL klub.Amúgy én is hülyeségnek tartom,gyakran néhány történetet nem is hiszek el,mert olyan képtelenség az az egész.Jah,és nem is szoktam nézni,engem az ilyenek hidegen hagynak.Normális ember nem teregeti ki mások előtt a szennyest!!!
2010. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként lehet, hogy nem is igazi történetek azok. A Balázs showból indulok ki, ahol felhívták azokat, akik iwiwen megadták a telefonszámukat úgy, hogy bárki láthassa. Így hívták fel a páromat (magyar, fehér ember) is nem egyszer, hogy szerepeljen. De nem vállalta, mert ő nem szeret hazudni még pénzért sem.

(Mondtam neki, hogy ne tegye fel netre a számát, de őt nem zavarta, csak azért adta meg a telefonszámát, mert senki sem élt vele vissza eddig, és nem volt semmi takargatnivalója vagy félnivalója. Na ezek után leszedte.)

2010. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!