Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan élik meg azok az...

Hogyan élik meg azok az emberek akik szerepelnek a Monika show-ban vagy a Joshi Bharátban és éppen őket szégyenitik meg vagy épp a feleségük veri meg?

Figyelt kérdés

Vagy akár két férfi fujtogatja egymást! Nem széggyelik magukat? Ordibálnak meg verekszenek, kinek jó ez? Nem széggyelik magukat? Én képtelen lennék ilyen műsorba részt venni,egyébként is a magánéletem nem tartozik az egész országra!!

Vagy esetleg néhányan feltűnési viszketegségben szenvednek?


2009. ápr. 9. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, a cigányok bemennek, eljátszák a műsort, megkapják a pénzt aztán nem érdekli őket a dolog.
2009. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nincs ezeknek szégyenérzetük?

Gondolom meg ha ujjal mutogatnánk őket,hogy "te ,nem ez a cigány volt a monikába,milyen cirkuszt előadtak!"

lehet meg is ölnének érte,valami nagy gond lehet,ha ezek az emberek erre a műsorra szorulnak rá!

2009. ápr. 9. 21:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Most mit csodálkozol. Ezek az emberek nagy többsége munkanélküli, alkoholista, szerencsejátékfüggő, fogatlan, műveletelen. Egy kis dohányért bármilyen családi színjátékot eljátszanak neked. Érdekli is őket mit gondolnak róluk?
2009. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Nem "nagyon nagy gond lehet" ha még annál is nagyobb gond VAN.


A kérdésed amúgy jó:)

2009. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na és a gyerekek,akik épp ezt nézik?
2009. ápr. 9. 21:28
 6/13 A kérdező kommentje:
Néhány műsor nyugodtan lehetne 16-os bekarikázva,nem?
2009. ápr. 9. 21:30
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 17 éves vagyok, de ha néha megnézem akkor is csak röhögök rajt egyet.
2009. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A két showban való szereplésért elég komoly pénzt kapnak a közreműködők. Nemcsak a cigányok, de sok magyar ember is felvállalja a nyilvánosság előtt történő megnyilvánulást. Azt gondolom, ezeknek az embereknek nincs önálló, belső életük, nincs önkontrolljuk. Nekem is olyan problémám van, ami komoly lelki teher és megoldhatatlannak látszik, de nem volna az pénz, amiért a nyilvánosság elé tárnám. Attól még nem oldódna meg, legfejjebb téma lenne az ismeretségi körömben.
2009. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ennyi rinyát,nekem ez durva,mondjuk a müsor fele ki van fütyülve!

Akkor meg mi értelme?

2009. ápr. 9. 21:33
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ilyen műsorok a mai világ "civilizációs betegségei", minden országban van ilyen, ugyanilyen "művelt" emberekkel.
2009. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!