Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Meddig süllyed még a TV2?...

Meddig süllyed még a TV2? (Kasza! C. műsor)

Figyelt kérdés

Nincs senki a tv környékén aki rászólna a kaszára, hogy ez sem nem vicces, sem nem szórakoztatót, de még csak nem is érdekes. Én eddig azt gondoltam a SAS kabarénál meg a heti hetesnél nincsen lejjebb. Tévedtem! Megérkezett Kasza Tibor!


Miféle világ az, ahol egy szerencsétlen beszédhibás ember, akinek se hangja, se tehetsége nincs, énekel, műsort vezet?!


Kedves TV2! Miért???? Miért????



2013. aug. 27. 02:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés hogy meddig süllyed még a TV2, hanem az hogy hogyan lehet olyan pofával énekelni. :DDD
2013. aug. 27. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es :D


Amúgy nem lehet,hogy attól még,hogy neked nem tetszik,attól még másnak igen?

2013. aug. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, ügye tudod, hogy azért nyomatnak ilyet, mert nézik az emberek?


A kereskedelmi tévé azért kereskedelmi, mert profitot akar termelni (ami érthető is). Profitot a megnézett reklámok hoznak nekik.


Namármost, reklámot a legtöbb ember csak úgy nem fog nézni. Ergo kell valami körítés, amit néznek az emberek, és ha már ott vannak, megnézik a reklámokat is.


Ez a körítés pedig akkor éri meg, ha minél olcsóbb, és minél figyelemfelkeltőbb. A mai átlag magyarság pedig jelenleg a mélyebb és mélyebb színvonalra kapja fel a fejét. Hallottál te olyat, hogy az emberek a Discovery-n látott legújabb űrkutatásos műsor eseményeit beszélték át? Kétlem. Van réteg, aki azt nézi, de arra ott a célzott adó (ami egyébként szintén meg le bulvár szintre).


Minél olcsóbbat, minél jobban magát reklámozót pedig ilyen szennyet lehet csinálni. Erre az emberek gerjednek, anyáznak rá, kiröhögök, kéjes örömmel nézik mások szerencsétlenkedését, mert ekkor magukat egy fontos, tehetséges embernek érzik - ergo bámulni fogják az ilyen műsört. A kereskedelmi tévé meg hülye lenne nem kihasználni - egy ilyen műsört össze lehet hozni pár tízmillióból - egy komoly, igényes film/sorozat sokkal-sokkal többe kerül. És mellesleg még igény sincs rá.


Nem olyan bonyolult ez. Egyébként meg, nem tetszik? Bojkottáld. Vegyél rá minél több embert, hogy ne nézzék. Ha pedig elegen nem fogják nézni, akkor a kereskedelmi tévé műsorkínálatot fog váltani, olyat, amit többen néznek. De amíg szárnyalnak a nézettségi adatok, sőt, minél lejjebb viszik a színvonalat, annál többen nézik, addig biztos nem fognak változtatni, sőt...

2013. aug. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

("Hallottál te olyat, hogy az emberek a Discovery-n látott legújabb űrkutatásos műsor eseményeit beszélték át?"


Igen hallottam,csak mióta a pa*raszt román digi tv elvette a Discovery-t már nincsenek minőségi adások.)


Ez a legalja amit ebben a Kasza! c. műsorban "csináltak".


Gondolom a Havast a Hajdú beszélte rá, mert különben el nem ment volna ebbe a szemét műsorba. A dagadt katinkának tökmindegy, az a nulla IQ-jával örül bárminek ha képernyőre kerül, a langyos gyerek meg elvigyorog akárki kanapéján, akárhol. A TV2 zászlóshajói ez a szánalmas szepesi a "mekkora kur*va vagyok Édesapám v2.0" könyvével, a mindigmindenhol ottvagyok mert a bu*zikat nyomatni kell latyakos gyerek, a dagadék "vanegy arab barátom (valahol más ágyában)" katinka. Förtelem, hányinger tv2. Még a pokolibaseball sapkás tvrtytvrtko gyerek hiányzott, nem is értem, hogy maradhatott ki.


Eddig nem tudtam eldönteni, hogy jó fej a tibike vagy sem. Mára kiderült, hogy egy igazi erőltetett, sasjózsi. Csak még rosszabb. Ha az ember 30 perc alatt elsüt egy poént öniróniából, az belefér, de hogy állandóan magával legyen elfoglalva valaki, és ennyire ne vegye észre magát... Megdöbbentő! Takarodjon az ilyen a képernyőről.


Úgy is megbukik ez a förmedvény, ez nem hozza a nézőket, hanem elkergeti a konkurens csatornához, aminek nő a nézettsége. Innentől az okfejtésed bukik.



Ez a műsor egy rakás xar! Mindegy, TV2 hozta a szokásos színvonalát.


(Azt gondolom, hogy akinek ez a műsor tetszik, az nagyon gyenge értelmi képességekkel bír.)

2013. aug. 27. 10:13
 5/6 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam, most olvastam el ezt, és láthatólag a kommentek is egybehangzóak. Érdemes végigolvasni és a kommenteket is.


[link]

2013. aug. 27. 12:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az bír nagyon gyenge értelmi képességekkel, aki az alapján ítél meg másokat, hogy mi a vicces nekik. Tudod nagyon sok féle humor van, mindenkinek más a humora, olyan ez mint az ízek. Mindenkinek van egy egyéni ízlése. De azért ledegradálni valakit, mert nem passzol vele az ízlésed, hát...sokat elmond rólad.

Gyűlölöm mikor valaki az alapján ítél meg másokat, hogy mit néznek a tévében (mintha ez egy k .rvafontos dolog lenne) vagy hogy mivel töltik a szabadidejüket. Alapból az általánosítás egy nagyon primitív dolog.


Mellesleg a Tibi utálja a Hajdút mint a sz .rt, szóval a Hajdúnak már csak ezért sem áll érdekében senkit rábeszélni ebben a produkcióban való részvételre (más egyéb okok mellett, természetesen...)

És a Havas egyébként sem egy marionett típus, ő nem fog ide vagy oda menni, mert valaki megmondja neki.


Hála az égnek egy olyan korban élsz, ahol van egy csomó választási lehetőséged. Ha egy műsor nem tetszik, akkor ne arra fecséreld az időd és az energiád hogy idegeskedsz rajta meg fröcsögsz, hanem nyomd meg a gombot. Annyi más csatorna van még. Vagy hagyd a tévét a fr .ncba, sokkal jobb dolgok vannak a világban, azon a dobozon kívül is.

Gondolom nem hiszed el, de a te életed is egy jobb irányba fordulna ha csak a jó dolgokra koncentrálnál, azokra amik tetszenek, azokra akik szimpatikusak. Semmivel nem kerül több erőfeszítésbe, ha építed azokat az embereket akiket szeretsz, ahelyett hogy rombolnád azokat akiket utálsz.

2013. szept. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!