Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek a Barátok Köztbe...

Szerintetek a Barátok Köztbe meghalt Balázs?

Figyelt kérdés
Szerintem igen. Ne írjanak olyanok akik szarnak tartják a sorozatot mert tudom,hogy szar de így is nézem.

2013. aug. 28. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát, bejelentették, hogy távozik a sorozatból a színész...de lehet, hogy túléli és majd egy hónap múlva előkerül, amikor már más ember játssza a szerepét... nem tudom :)
2013. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mióta újra vetitik, dögunalom az egész. És ki az a hülye, akik ilyen helyzetben otthon a Zsófit dönti, nem rohangál mindenhová kétségbeesetten, hogy hátha még él a fia? Rosszul megírt, sematikus karakterek, iskolás szövegfelmondás. Egyébként szerintem halott, de Miklós azért nem ismerte fel, mert nem tudta, hogy Hannával Balázs készíttetett a vállára tetoválást.
2013. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha meghalt volna, azt már tudnánk. Kár lenne ilyen sokáig húzni.
2013. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sztem túlélte, de mviel miatta omlott le a fal az építkezésen és kellett levágni a csaj lábát, ezért megszökött és nem mondja el senkinek, szal halottnak fogják hinni.
2013. aug. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az utolsónak igaza van.....szerintem is ez áll a háttérbe hogy a csajnak miatta kellet levágnia a lábát....meg nemakar gondolom évekig börtönbe ülni ezért inkább elszökik....
2013. aug. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Meglógott
2013. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"tudom,hogy szar de így is nézem."

Értékelem az őszinteséged :D Én is évekig zombultam a tv előtt ezt nézve, BK időben fel se lehetett hívni.:D Kb. idén március óta nem nézem és ma már röhögök azon, hogy ezt néztem. Ha nem nézed kb. 1 hétig, utána már le se fogod szarni mi történik. :) Bocsi, tudom, hogy nem válasz, csak egy jótanács volt.

2013. szept. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Aradi Balázst nem vették fel a Szinművészetire, el akar menni Angliába (a családhoz) vendéglősnek. Nem jött vissza, a BK Berényi Balázs sem.
2013. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
lehetséges, de am lehet h kimentik, vagy kimenekül -e. nem tudom biztosan.
2013. szept. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor hol van hetekig? Kórházban, kómában, iratok nélkül?
2013. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!