Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek meghalt Balázs a...

Szerintetek meghalt Balázs a Barátok köztben?

Figyelt kérdés
Szerintem nem,valszeg amnéziás lesz vagy elbujdos.A Zsófi-Zsolt páros szerintem már az elején kitervelték,hogy így verik át Mikit.Hogy szerelmes legyen Zsófiba és akkor egy jó nagyot belerughassanak.Összeesküdtek Miki ellen.A verés is lehet,hogy színjáték volt.Szerintetek?

2013. aug. 22. 10:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hal meg,hiszen ö segitett Lindának is,és szerintem ki tudott úszni!!!(de lehet,hogy bekapta egy cethal):D
2013. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

Szerintem sem hal meg Balázs, biztosan sikerül túlélnie csak lesz valami baja! Az meg nagy hülyeség, hogy a verés kamu!!!!! Ilyet hülyeségből nem játszik el az ember!!

Egyébként is, se Zsófi, se Zsolt nem olyan hülye, hogy ilyet kitaláljanak!!!! Ez úgy ahogy van ostobaság

2013. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jó,a verés nem,de akkor minek beszéltek úgy,mintha összeesküdtek volna? Első,lehet ;D
2013. aug. 22. 13:27
 4/20 anonim ***** válasza:
akkor Zsófi csak szinleli,hogy bejön neki Miki?
2013. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát,szerintem igen.Amúgy lehet,hogy az összeesküvős dolgot most találta ki a rendező,hogy visszahozzák a régi Zsoltot,mert a mostani finoman szólva is egy állat.
2013. aug. 22. 17:25
 6/20 t_GaRami_a ***** válasza:

Szerintem Balázs meghal, mert azt mondta, hogy kilép a sorozatból. [link]

[link]

2013. aug. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Úristen,ezek tényleg összeesküdtek!A ganéládák!Utálom Zsófit,pedig eddig sajnáltam! Utolsó,ebben igazad van,de mondta Aradi egy interjúban,hogy NEM biztos,hogy meghal Balázs.Meg volt szereplőválogatás 20-22 év közötti fiúknak.És mivel Peti él és virul,nyilvánvalóan "Balázst" keresték.
2013. aug. 23. 07:47
 8/20 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a cikket: [link] Balázs kilép egy időre,most keresik az új színészt,és szemptemberben áll majd munkába.Vagyis Balázs december-január környékén lesz újra látható a BK-ban.
2013. aug. 23. 12:41
 9/20 anonim válasza:
Lehet hogy Balázs ki lép de nem halt meg! Ki menti Lindát és még utána egy olyan kamera szögből s mutatják ( mikor lindából kinyomják a vizet) mintha valaki nézné őket, és az a Balázs volt. Ki ment valahol és elmenekült. Lehet azért mert el akar menni a felelőség alól a nyomorék, meg lehet hogy csak nem akarja hogy mások is meghaljanak miatta...
2013. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
De honnan veszed,hogy Balázs majd csak december-januárba lesz látható?! Lehet már szeptemberbe is :D Amúgy tényleg nem fog meghalni:)
2013. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!