Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért hazudnak feleslegesen a...

Miért hazudnak feleslegesen a médiában?

Figyelt kérdés

Most beadják, hogy minden századik napszemüveg károsító. És honnan tudjuk mi azt, hogy valóban igaz? Az egész parasztvakítás.


Nem jó a 30 ezer forintos napszemüveg, mert káros, ezért vegyük a 120 ezer forintos napszemüveget, az már nem káros.


A másik, ha futás után az orrunkon szedjük a levegőt, akkor hamarabb kapunk agyinfarktust. Ezen lefagytam. Ez olyan baromság.



2013. aug. 30. 18:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Direkt arra megy ki az egész, hogy a drágább cuccokat vegyük.
2013. aug. 30. 19:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elsőt még értem. De a második? Drágább agyat vegyünk vagy mi?
2013. aug. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A napszemüvegeket már régóta vizsgálják, utcáról is be lehet menni, az adatok tehát innen vannak. Azt meg senki sem mondta, hogy minél drágábbat vegyél, valójában az olcsók között is találtak sok jót, ahogy drágáról is derült már ki, hogy nem szűr megfelelően.
2013. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akárhogy is, a média rengeteget hazudik. Én nem hiszek nekik!
2013. aug. 30. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első nyilvánvalóan valamelyik szemüveggyár megbízásából került képernyőre, a második meg tipikus uborkaszezon-hír.
2013. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Makoscsiga ***** válasza:
Egyátalán nem feleslegesen hazudnak!!! Mert Pl. ki lenne az az idióta, aki agymosás nélkül kiad 3o ezret napszemüvegre? :)
2013. szept. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!