Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Engem nagyon idegesített az a...

Engem nagyon idegesített az a KATJA a Csillag születikben. Titeket?

Figyelt kérdés
Már ugy untam hogy dobálja a haját, el van magától szállva, közben meg rossz volt a produkciója szerintem.
2009. nov. 8. 07:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
én nagyon szeretem őt és a hangját..nagyon akartam h.továbbjusson.,de csalódtam..ennek ellenére sztem tehetséges...más dalt kellett volna választani,és más stílust.amúgy továbbjuthatott volna,h.bizonyíthasson más irányban is.mert a hangja zseniális.
2009. nov. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
számomra érdekes a Csillag születik teli van kisebbséggel!
2009. nov. 8. 07:52
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Hát van benne sok hülyeség. De az a katja tetljesen kikészít imádkoztam , hogy ne jusson tovváb. HAngja nincs ááá
2009. nov. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
95%
Nekem nem tetszett úgy ahogy volt.Jobb,hogy nem jutott tovább.
2009. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

méghogy nincs hangja?????????????a tegnapi tényleg nem volt jó..de igenis tehetséges..


http://www.youtube.com/watch?v=W0Xvq-bkhoo



ha neki nem jó a hangja akkor kinek jó???

2009. nov. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Én kedveltem!!!!!
2009. nov. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
most miért kellet lepontozni csak azért mert nekem nem jön be a hangja és kész mindenkinek más a véleménye.
2009. nov. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én senkit nem pontozok sehogy sem!!!
2009. nov. 8. 17:05
 9/11 anonim válasza:
100%
Az volt a gond az előadásával, hogy az a dla úgy született, hogy ment a fejében a zanzibár száma és takarítás közben elkezdta a maga ksi cigány stílusában énekelgetni. Ilyen nekem is szokott lenni, idióta hanghordozással énekelgetek valamit amikor egyedül vagyok... Mondjuk neki azért jó hangja van ezt nem vitatom, de ez akkor sem színpadképes.
2009. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is-is...


De egyébként még ki a kisebbség? Nem azért, csak én nem tudok másról... Jó a BadBoyz-ban van még 1 srác, de másról tényleg nem tudok...

2009. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!