Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyem márkájú led tv-t...

Milyem márkájú led tv-t vegyek? Én a Panasonic-al és a Sony-val szemezek.

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem Magyarországon a Panasonic a legfelkapottabb márka (nekem is ez van), így eleve 20-30 százalékkal drágább anélkül, hogy többet tudna.
2013. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel a világon 3 helyen gyártanak lcd kijelzőt, ezért túl sok különbséget nem fogsz találni egyik, avagy másik tévé között. Mindegyik azonos alkatrészekből azonos elven épül fel, maximum a körítés különbözik.

Ráadásul mióta alapvetően digitális bennük minden, és nem tudnak elromlani, azóta még ebben sem lehet túl nagy különbséget észrevenni egy csúcsminőségű akármilyen, és egy átlagos kínai gyártmány között.


Tehát ilyen alapon azt kell mondjam, vedd azt, amelyik neked szimpatikusabb. Amelyiknek szebb a doboza, vagy olcsóbb, avagy ha sok pénzt szeretnél elkölteni, amelyik drágább. Ahogy neked tetszik.


Mondjuk annyit még mesélek, dolgoztam az egyik magyar beszállítónál, amelyik az általad kérdezett egyik -hajdan patinás - márkának gyártott részegységeket. No azóta tudom, hogy azt a bizonyos márkájú tévét sosem fogom megvenni... De mivel a másik márkának nem gyártottunk, ezért nem tudhatom, az jobb-e...

2013. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!