Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi ez a Rivaille x Petra orulet?

Mi ez a Rivaille x Petra orulet?

Figyelt kérdés

Van erre valami konkret utalas, vagy csak a sok fangorcsos, nyalcsorgatos kitalalta, ugy mint a sok yaoista az Eren x Rivaille-t es az Erwin x Rivaille-t??


Azert kerdezem, mart mar tucatszorra latom ezt, es en csak az animet lattam, amnga azon reszet nem olvastam el ami benne van az animeben, es az animeben nics erre utalas, csak hogy max Petra hozzamenne Rivaillehoz, legalabbis Petra apja azt mondta, meg hogy Rivaille-nak sokat jelentett, de nem tunt fel semmi a bajtarsiasagi viszonyon kivul.



2013. nov. 9. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Ez egyszerűen a rajongók őrült fantáziája. Petrának tetszett Rivaille, meghalt, erre a fanok megvadultak, és elkezdtek shippelni.

Nem hibáztatom őket, én is egy szóból állítottam fel a RiEren shippemet...

2013. nov. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én olvasom a mangát, és volt benene egy olyan rész,amikor Petra apja átadott egy levelet Rivaille-nek,és elvileg az volt benne,h Petra hozzá akar menni Rivhez :D Szóval nem csak légbőlkapott hülyeség.
2013. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt tudom, az animeben is benne volt, de nincs bizonyitva, hogy Rivaille is szeremes volt Petraba, csak azert kerdezem, hogy en maradtam le vagy tenyleg csak kitalalcio
2013. nov. 10. 21:49
 4/7 KoNaN ***** válasza:
100%
Szerintem viszonzott volt, a személyiségével ellentétben eléggé "viseltesnek" festették le mikor meglátta hogy meghalt valamint, mikor le kellett dobniuk a kocsikról a halottakat és meglátta hogy Petra volt az egyik zsákban.
2013. nov. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rivaille alapvetően nem az a szerelmeskedős típus. Alap, hogy meggyászolta Petrát, hiszen a legjobb emberei közé tartozott, és egyébként is tiszteli az emberi életet.
2013. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyire azért heichounak is számított Petra,például hogy többet időzött az ő holtestténél mint a többiekénél,és hogy mikor le kellett dobni a hullákat a szekérről hogy el tudjanak menekülni akkor irtózatosan fájdalmas arcot vágott mikor látta hogy Petráé is kizuhan.Meg ugye a jelenet Petra apjával...elég sokkos állapotba került mikor hallott a levélről...

Szóval a pár nem légbőlkapott,mondhatjuk azt is hogy félig canon...

Az már más hogy mások milyen párost preferálnak,mit shippelnek,az csak ízlés kérdése...nekem például bejön az Eruri(ErwinxRivaille)az Eremin(ErenxArmin)és a Rivetra is(RivaillexPetra)de más párosokkal is jól megvagyok.Jobb ha békésen shippel az ember lánya^^

2013. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak a PetraxLevi fanok nem birjak ki hogy Petra meghalt, en semm birtam ki pedig nem voltam PetraxLevi fan, na szoval ,most ossze-vissza szaladgalnak a neten. (ezt egy ereri fan monta)
2014. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!