Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek melyek a világ...

Szerintetek melyek a világ legjobb anime-i? (többi lent)

Figyelt kérdés
Fantasy? Romantic (amiben van egy kicsi shounen)? Shounen?
2013. nov. 9. 13:10
 1/9 anonim válasza:
Tuti a Naruto és a Naruto Shippuuden!
2013. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most műfajra vagy címre vagy kíváncsi?

Műfajilag szerintem a shounen, és a romantikus művek viszik a pálmát.


Animéknél: One Piece, DragonBall széria, Naruto, Fairy Tail, Bleach..ezek a legfelkapottabbak.

2013. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

One piece

Hetalia

Natsume Yuujin Chou

2013. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

death note

mirai nikki

hetalia

elfen lied

angel beats

air

code geass

attack on titan (shounen)

2013. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4# vagyok, bár szerintem a "világ legjobb animéje" relatív, pl lehet van olyan kevésbé ismert DE fantasztikus anime, amire még a legszúrósabb kritikusok sem tudnak semmit se mondani, és vannak a nagyon felkapottak, amik, hogy úgy mondjam... minősíthetetlenek (nem akarok címet mondani)
2013. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fantalas válasza:

Tökéletes stílus nincs mint ahogy tökéletes anime sem (azért is nincs tökéletes mert az olyan anime lenne ami mindenkinek tetszene és az életérő ízlésből fakadóan nem lesz ilyen.), persze vannak amelyek megközelítik ezek általában olyan sohunenek (vagy bármely más stílus amely a többiből vesz át vonásokat)


Fullmetal Alchemist Brotherhood (mestermű)

Dragon Ball, Dragon Ball Z (alapmű)

One Piece (sokan helyezik a grafikát előtérbe ami nem a legjobb, de mégis a legnépszerűbb ami jelenleg fut)

Hunter X Hunter (kedvencem, ami jelenleg is fut)

Sword Art Online (mestermű)

Death Note (alapmű)

Shingeki No Kyojin (mérföldkő)

Fairy Tail (nagyon népszerű nem véletlenül)

Magi (A fillerek kihagyása a sorozatból csak jobbá tette és a hangulata és története is nagyon jó)


Próbáltam egy félig szubjektiv félig Objektív listát állítani, tehát nem csak az alapján dönteni hogy nekem mi tetszett.


(de igazából olyan sok jó animét láttam írhatnék még ide sokat)


Én több animét is tartok a "világ legjobbjainak" mivel mindegyikben meglátom az egyedit és nem csak amit eddig leírtam még vannak ugyanakkor egyiket sem tartom a tényleges legjobbnak.

2013. nov. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Kicsit sem flamelni akarok de hogyhogy mesterműnek tartod a saot? Én is jól szórakoztam rajta de tizedannyi mondanivalója sem volt mint pl a Code Geassnek (amúgy szerintem pont aő a legjobb mert egy rakat műfajt kevert hibátlanul, jó a rajzolás tényleg gáz
2013. nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fantalas válasza:
Amikor ezt írtam még nem láttam a Code Geasst de most már igen és elmondhatom hogy mestermű az is, ugyanolyan hatása volt rám mint az SAO-nak bár az SAO a 3. nálam most a Code Geass a 2. de lehet meg for cserélődni. Valóban mindkettő több műfajt is kevert.
2013. nov. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fantalas válasza:
Félreírtam: A Code Geass a 4.
2013. nov. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!