Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a kedvenc animétek,...

Melyik a kedvenc animétek, melyik tettszett a legkevésbé?

Figyelt kérdés

Melyik a kedvenc animétek , melyik tettszett a legkevésbé ? Indokoljátok válaszotokat :)


Nekem a kedvenceim :1.Naruto Shippuuden 2.Death Note 3.Naruto : Izgalmasak , narutó nagyon látványos,vicces, a death note krimire emlékeztet :D


Amelyik nem tettszett : Sword Art Online : Unalmas,erőltetett



#anime #tetszés #gagyi anime #rossz anime #unalmas anime
2013. szept. 29. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Kedvencek:

- Wolf's Rain (iszonyat egyedi, lenyűgöző, megragadó, szomorú sztori és mert imádom a farkasokat)

- Monster (izgalmas thriller)

- Ergo Proxy (nagyon hangulatos, elgondolkoztató post-cyberpunk)

- Akira (alapmű, egyszerűen zseniális)

- Ghost in the Shell 1 és 2 (szintén, plusz gyönyörű grafika)

- Perfect Blue (a legzseniálisabb pszichológiai thriller anime amit láttam)

- Serial Experiments Lain (nagyon elgondolkoztató, filozófikus sztori)

- Angel's Egg (nagyon elvont, igazi "művészfilm" jellegű anime, lenyűgözően gyönyörű grafikával, szimbolikával)

- Le Portrait de Petit Cossette (gyönyörű, szürreális, kegyetlen és gótikus történet)

- Grave of the Fireflies (nagyon megható és megrázó sztori)

- Voices of a Distant Star (alapból nem szeretem a romantikát, de ez tényleg megfogott, rövidfilmecske, sikerül nem giccsesen nyúlnia a témához, ami ritka)

- Hellsing Ultimate (elképesztően dögös, véres, izgalmas sztori, nagyon kúlos szereplőkkel)

- Spirited Away (zseniális és cssodálatos mese, a fentebbiektől eltérően ez nem csak felnőtt közönségnek való)

- Howl's Moving Castle (ugynaúgy, mint az előzőnél)

- Death Note (nem hibátlan, sok minden idegesített benne vagy lehetett volna jobb, de így is nagyon jó és fordulatos krimi sztori, nagyon jó etikai kérdésekkel)

- Kakurenbo (rövidfilm, bizarr, nagyon sajátos, egyedi és megkapó hangulattal)

- Elfen Lied (izgalmas sztori, tetszik a nyers brutalitása is)

+ még sorolhatnám hosszan, összességében véve az igényes grafikájú, komolyabb témájú, inkább sötétebb hangulatú animék jönnek be.


Olyanból, amit nem szeretek, iszonyat sok van, bár rendszerint nem is nézem őket végig, pl. a "gagyi" grafika nagyon lelomboz (ezt nehéz megfogalmazni, mit tartok annak, a többséget alapvetően igen), általában a millió részes tinikedvenc-animék többsége nem jön be (ilyen inu yasha, digimon, sailor moon, dragon ball jellegű cuccok nagyon nem) ahogy az iskolai-szerelmes témájúak sem.

2013. szept. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :D Kérlek azt is írjátok le hogy körülbelül melyik hány részből áll :) köszi !
2013. szept. 29. 14:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, írom melyik hány részes:

- Wolf's Rain: 30

- Monster: 74

- Ergo Proxy: 23

- Akira: nem sorozat, hanem film

- Ghost in the Shell 1 és 2: filmek

- Perfect Blue: film

- Serial Experiments Lain: 13

- Angel's Egg: film

- Le Portrait de Petit Cossette: 3 részes ova

- Grave of the Fireflies: film

- Voices of a Distant Star: rövidfilm

- Hellsing Ultimate: 10 részes ova

- Spirited Away: film

- Howl's Moving Castle: film

- Death Note: 37

- Kakurenbo: rövidfilm

- Elfen Lied: 13

2013. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hmmm, nekem a kedvenceim:

Durarara!! mert lehet rajta agyalni, így le is köt, a végén meg leesik az állam, nem a tipikus anime szereplők vannak benne, minden megvan benne, amit én egy animébe keresek.


Hetalia: mert alapból marha ötletes, hogy megvannak személyesítve az országok, vicces, azóta jobban érdekel a töri :D


Vannak még, amikről tudnék csupa jót írni de ez a kettő a fő kedvencem. :3


Ami nem tetszett:


Bleach: egy idő után meguntam a sok harcot, engem jobban érdekeltek az érzelmek benne, de mivel shounenről van szó, persze, hogy az nem kapott nagy szerepet.

2013. szept. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedvenc: One Piece


Legrosszabb: 11 Eyes -> Komolyan ennél rosszabbat még életemben nem láttam

2013. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A jelenlegi kedvencem a Magi. Mindkét évadot 3-4 nap alatt megnéztem. Túl izgalmas volt ahhoz,hogy abbahagyjam... :D Mindenkinek csak ajánlani tudom. (arab hangulatú világban játszódik,és mágikus elemekkel van tele)

Amelyik nem tetszett...igazából ha van is olyan anime,ami nem tetszett,azt az első pár résznél abbahagytam. Nevet nem írnék,mert lehet,hogy lepontoznak.. :D

2016. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Jojo's bizarre adventure

Izgalmas és érdekes történet, változatos karakterek, szép rajzolás, egy hatalmas memegyár egy ideig egy meme-nek nem tudtam az eredét és meglepődtem hogy az is innen van (to be continued).

A 8 part-os mangából 5-part van animében (nemsokára jön a part 6 is animében), van ova változata is de arról nem tudok sokat. Igaz hogy még csak a part 3-nál tartok de nekem eddig tetszik.

2021. nov. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!