Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miféle ember az, akinek a mai...

Miféle ember az, akinek a mai Magyarországon (sz@r fizetések, baromi magas adók, stb. ) eszébe jut, hogy Xfaktorosokra meg ilyen-olyan baromságokra szavazzon, hogy egy full idegen embernek legyen autója, lakása, pénze, utazása?

Figyelt kérdés
Mi jár az ilyennek a fejében?

2013. nov. 17. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan, mint aki cigire, vagy italra, vagy más nem létszükségleti cikkre költi a pénzét. Azért teszi, mert örömet okoz neki. Plusz a szavazók közt nyereményt sorsolnak ki.
2013. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Elvonatkoztatva attól, hogy én haszontalannak tartom, nem nézek ilyen műsort és nem is szavazok, a kérdésed olyan tipikus jó magyar, ha nekem rossz, legyen mindenkinek rossz mentalitást tükröz.
2013. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Jajj 2-e.. Azért ezt ne hasonlítsuk már bármihez is. Mégis miféle kaland, öröm az, hogy a telefonján megnyom pár gombot? Én sohasem értettem az ilyen embereket. Ráadásul mennyi van belőlük, 6 megasztár, 4. xfaktor, meg jön a nem is tudom hányadik való világ..


Kérdésem pedig nem provokatív, szeretném megérteni, hogy mi jó ebben, ennyi.

2013. nov. 17. 21:19
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Valaki ezt szereti csinálni és nem mindenki szegény, föleg nem egy szavazásra. Egyálltalán nem full idegen neki akire szavaz pl.: mint neked Orbán Viktor csak pozítiv értelemben.

Esetleg felnézz az illetõre és szeretheti is.


Dehát biztos neked van igazad, ne szavazzon senki és a tehetséges emberek ne tudják azt csinálni amiben tehetségesek.

2013. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki arra költ amire akar, én addig nem szólok bele ameddig nem az én pénzem vagy más rokonom, barátom, pénze folyik benne.

Nekem is van egy kolléganőm aki full szegénységbe él örül hogy enni tud normálisan de ő is ugyanúgy szavaz sms-ben én addig nem szóltam neki ameddig tudtam hogy a saját pénzéből teszi ezt és nem máséból. De amikor meghallottam hogy a másik kollégámtól kér kölcsön 3 ezer forintot lényegtelen hogy mire na akkor már megjegyeztem előtte, nem szóltam be csak mondtam a véleményem hogy ha nem szavaznál akkor az a pénz megmaradna másra.

2013. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Mondjuk buta?
2013. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert meglát benne valami értéket,vagy olyat amit ő annak tart.Én is szavaztam volna anno egy megasztáros énekesre,noha nem vagyok gazdag,de komolyan megszerettem őt,és támogatni szerettem volna valamilyen formában.(Tóth Lüsziről van szó konkrétan.)
2013. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

Megmondom miféle: szellemileg visszamaradott, kulturálisan a béka valaga alatt lakozó ember. Nem vicc. Ilyenekre alapvetően kétféle ember szavaz:

- rokona/barátja/ismerőse a játékban van.

- anyagilag hátrányos helyzetű.

(esetleg plusz egy kategória: magányos nyugdíjas)

Nem vicc... a legszegényebbek szavazgatnak ilyen műsorokban. Nem ismerek olyat, aki átlagos életszínvonalon élne és szavazott már ilyen műsorban emelt díjas sms-el. Viszont olyan ismerőseim többször is mesélték, hogy szavaztak ilyen-olyan énekesre, meg villalakóra, ahol a családban mindenki vagy munkanélküli, csak szalagmunkás és anyagilag nem épp toppon vannak. Mondjuk az meg a másik, hogy tipikusan ilyen családokban cigizik mindenki aki már elmúlt 15 és most egyáltalán nem egyedül a cigányokra célzok, rengeteg teljesen fehér magyar család is ilyen.


Egyébként a háttere valószínűleg az, hogy így tényleg élvezi a műsort, mert már van hozzá némi kötődése.

2013. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De ezek szerint elég sok ilyen ember van,hiszen ezek a műsorok fénykorukat élik.És nem csak itthon,hanem a "fejlett" nyugaton is.
2013. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Ezek csinovnyikok, élnek egy üvegburában, de nem elég tökösek ahhoz, hogy kitörjenek belőle.
2013. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!