Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » ÉDES ÉLET TV2 Miért kell ezt...

ÉDES ÉLET TV2 Miért kell ezt nézni egy magyar embernek, és mit akarnak ezzel kommunikálni?

Figyelt kérdés

Az Édes Életben rendszeresen mutatnak bűnözőket, adócsalókat akik élik a luxus életüket. Nem dolgoznak, konkrétan semmit nem csinálnak, csak élik a semmitmondó, buta életüket.


Luxuslakás, luxusautó, éttermek...mégis miből?


2013. nov. 21. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell nézni. Senkit nem kényszerítenek arra ,hogy ilyet nézzen. Vagy neked megparancsolták a TV2-sök,hogy ezt kötelező nézned??

A kérdésedből kiderül, hogy rendszeresen nézed.

De miért???

Mert tetszik? Nem baj. De akkor ne tegyél fel ilyen kérdést.

2013. nov. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem nézem.
2013. nov. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáljatok a kérdésre koncentrálni, ne a kérdezőt minősítgessétek.
2013. nov. 21. 12:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Bűnözésből és adócsalásból élnek, ha ez ne lenne evidens. Drogot árulnak, k*rvákat futtatnak, lopnak, csalnak, hazudnak. Ezen mi akkroa nagy rejtély?
2013. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ebből a fantasztikus szarságból csak részletet láttam, de az is sok volt. Talán Győzikééket kedvelem.

Örülök, hogy vannak olyan emberek, akiknek csak az a problémájuk, hogy pl. elfújta a falevelet a szél stb.


Kedves Kérdező! Hol élsz? Talán nem a Földön? Ha véletlenül nem, szeretném Neked elmagyarázni, hogy Magyarországon ritkaság azon emberek száma, akiknek a tisztességesen megszerzett vagyonukból adatik luxusautóra, luxuslakásra és éttermekre.

2013. dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem szeretem ezt a sorozatot. Párom nézi, én akkor kivonulok a szobából.
2013. dec. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!