Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy médium, aki nem magyar,...

Egy médium, aki nem magyar, tudna e kommunikálni a hozzám tartózó lelkekkel?

Figyelt kérdés

Egy csatornán szoktam nézni a Long Island-i médium c. sorozatot nagyon érdekes...és elgondolkodtam,ha én elmennék hozzá,tudna e közvetiteni nekem is?A kérdés elméleti...:)

Mi a véleményetek?



2013. szept. 14. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ez elég érdekes. Vajon a másvilágon beszélnek e valamilyen nyelven is, főleg ha ott nem csak a földiek vannak hanem az univerzum minden teremtménye. Ide már C3PO is kevés lenne a maga 6000000 közlési formájával.
2013. szept. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Biztos tudna. De felesleges lenne mivel Mo-n vannak a legjobb médiumok jelenleg.
2013. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ha találsz igazi médiumot, biztos tud kommunikálni a lelkekkel.

de ahhoz meg is kell találnod.

2013. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy kicsit nagyon elvontnak tetszik lenni... E világgal kell foglalkozni és azon sem ezekkel a kamu emberekkel.
2013. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat,azt pedig külön értékelem,hogy nem hülyéztetek le:)

Nem keresek médiumot és annyira azért elvont sem vagyok!:)

Csak elképzeltem,h zajlana ez le...mármint egy ilyen "közvetités" ha nem a saját nyelvterületünkön vagyunk:)

2013. szept. 14. 18:51
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Igen tudna, mivel nem beszéddel kommunikálnak a túlvilágon, hanem gondolati úton. Ott pedig nem léteznek nyelvek.
2013. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Antimod ***** válasza:
52%

Az utolsó válaszolóval értek egyet. Szinte az összes HKÉ-beszámoló arról szól, hogy a kommunikáció teljes mértékben telepatikus, vagy ha nem, minden esetben jelen van egyfajta gondolati összeköttetés, információcsere.


Inkább a kettőtök közti kommunikációnál léphetnének fel problémák.

2013. szept. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Főleg ha a páciensnek a túlvilágon nincs is szája.
2013. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Passiflora ***** válasza:
60%

Kedves Kérdező!


Szerintem az "Antimod" nevű felhasználó által leírtak válaszolják meg legobban az elméleti kérdésedet.


Saját tapasztalatból azt tudom mondani Neked, hogy igen, tudnak így kommunikálni, nincs semmi jelentősége a beszélt nyelvnek, csak annak, hogy Te és a médium szót értsetek egymással.


Én egyetlen egyszer voltam életemben médiumnál, Ő Londonban él, angol és spanyol anyanyelvű, mert Gibraltáron született. Érdekes, de nem is emlékszem, hogy bennem előtte felmerült-e egyáltalán annak idején, hogy ha én magyarként odamegyek, akkor az megnehezíti-e számára az információk közvetítését.


Abból, amit mondott, nekem az jött le, hogy Ő leginkább vizuális formában kap üzeneteket.


Viszont érdekes, hogy mondott konkrét neveket is, és ha nem is tökéletesen, de ki tudta ejteni a magyar neveket úgy, hogy megértsem, tehát ezek szerint mégsem csak képek és érzések átvitelével képes kommunikálni azokkal, akik az ő megfogalmazásában már "a másik világban" vannak.


Azt olvastam erről a témáról, hogy van közülük, aki inkább belső képeket lát (gondolom, a látó / tisztánlátó szavunk sem véletlenül alakult ki), van, aki inkább belső hangokat hall, és olyan is, akinek meg az a képessége fejlődött ki legerősebben, hogy érzéseket vegyen át.


Akkor mondjuk olyan katartikus hatással volt rám az egész élmény, hogy szerintem nem is jutott eszembe azon agyalni, hogy vajon technikailag hogy működik nála ez az információcsere.


Üdvözlettel:

Vera

2013. nov. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,hogy írtál..elképesztő élmény lehetett neked is!


Nem tudom miért jutott ez az eszembe...vicces lenne ha ebben a helyzetben a "lélek" tolmácsért kiáltana,ugye!? :)


Bár alkalmam lenne egyszer egy ilyen emberrel találkozni...

2013. nov. 22. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!