Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek szurkoltok az x faktorba...

Kinek szurkoltok az x faktorban? És kit utáltok?

Figyelt kérdés
Én a ByTheWaynek szurkolok, és danics dórát és krasznai h(ányadék) tündét utálom:D Ti hogy vagytok ezzel?:)

2013. nov. 25. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ákosnak szurkolok és szintén a Tündét utálom. :)
2013. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

A kedvenceim mar kiestek, szoval nem szurkolok senkinek.

De Danics Dorat valami leirhatatlanul gyulolom.

2013. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zsuzsabazsa válasza:
Krasznai Tündének jó hangja van. A Danics Dóra is jó.
2013. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ákos kedvenc,Danics nyávog,Krasznai bőg,BTW-ből csak a kövér gyerek tud énekelni,a többi csak alénekel,Ádika nagyon sz*r.MDC,Eckertet,Plilit,Ádikát,Fat Phoneixet utálom.Moncsicsiért kár,jó hangja volt.
2013. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az összes versenyző evolúciós csőd, hangja még a kocsmában nótázó Pali bácsinak is jobb van. A zsűriben szereplő 4 "pasi"(??) közül, talán Gesztiben van egy kis férfiasság, a többi meleg. Maga a műsor még egy paródiának is rossz, először nem fogtam fel, hogy ezt KOMOLYAN gondolják!!! Lilun nem tudom hányan mentek végig, hogy műsorvezető lehetett. Röviden ennyi, kit szeretek és kit utálok.
2013. nov. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

KEDVENC:Danics Dóra,ByThaWay

Utálom.Krasznai

2013. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!