Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Violettában kit fog választa...

A Violettában kit fog választani a Vilu a Leont vagy a Tomast, mert mind a kettővel fog csókolózani?

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Leont.
2013. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Énsem tudom, szerintem nem igaz h Leon válassza, mert eleve 3. Èvados lesz összesen 240 résszel 1.évad 80 rész 2. Évad 80 rész 3. Évad 80 rész. A 3évadot még else kezdték forgatni még csk a 2nál tartanak. Ugyhogy még senki sem tudhatja hogy kit választ Vilu. De nagyon szeretném, ha Tomással jönne össze, és van egy olyan érzésem, hogy ez lesz a 3dik évad vége. :)
2013. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Thomassal fog összejönni és csókolózni is fognak :D
2013. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mivel elvileg Thomas a 2. évadban nem is szerepel mert az első végén visszamegy Spanyolországba így jön majd a 2. évad ba Diego a képbe. A kérdésedre a válasz elvileg az 1. évad végére Leont választja. Ez nem biztos csak ezt olvastam sok helyen a neten.
2013. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Leont fogja választani, igaz Diegoval is csókolózni fog majd, de végül Leont választja.

itt van is egy videó amiben Leonal csókolózokik a fináléban: http://www.youtube.com/watch?v=6YlgHy8O4XY

2013. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az utolsónak van igaza én láttam egy pár részt előre pntosabban 2évad 75. részénél tartok és az lesz majd hogy vilu 1 évad 34. részèben csókolózik elöször termèszetesen leonnal <3 és vilu nemtudja majd eldönteni hogy kit válaszon első szerelem ( tomas ) vagy első csók ( leon ) leont fogja választani :D mind a két évadban. a harmadikban nem tudom mert nem sugározák még ;) a lényeg hogy leonnal lesz együtt <3
2013. dec. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
honnan tudjátok h lesz harmadik évad azt én is szivesen elolvasnám ahol ti olavstátok vagy láttatok valamit nagyon szeretem a violettát
2014. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 patend válasza:
leont fogja de jo igy
2014. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!