Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik ez a horrorfilm?

Melyik ez a horrorfilm?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem a címére, viszonylag új film, pá éve készíthették, az volt benne, hogy egy házaspár (?) kínoz egy hapsit kb. egy hétig a házukban, mert azt hiszik, ő ölte meg a gyereküket. Aztán jön egy csattanó, hogy nem ő volt, hanem a másik pasi, mert ketten voltak a rabszállítóban, amit a házaspár felborít hogy elvigye onnan a gyilkost a személyes bosszúállás miatt.


Úgy rémlett, a Fúrész egyik rendezője csinálta ezt a filmet is, de sehol nem találom az Imdb-n.


2013. dec. 6. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Porton sem találom, pedig én is láttam, de már nincs meg a címe. 2010-11 körüli lehet a film, ha jól rémlik, megpróbálom majd megkeresni.
2013. dec. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! igen, biztos az az, remélem, meglesz a cím, nagyon szeretném megnézni , de sehol nem találom.
2013. dec. 6. 04:20
 3/4 anonim ***** válasza:
7 nap megtorlás
2013. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megtaláltam !!


A megkínzott , 2010. Robert liemerman rendezte, jól rémlett a Fűrész.


És köszi, utolsó, a te tipped is ilyen témájú.

2013. dec. 7. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!