Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik a legvéresebb/legfélelm...

Melyik a legvéresebb/legfélelmetesebb/legjobb horrorfilm a világon amitől még a vizelet is belémfagy? :D

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Másvilág, Hatodik érzék

Ezek a filmek megvannak dvd-n, de nem szoktam őket nézni, mert nekem félelmetes. Mindkettő "szellemes", és azokat nem bírom. De ha Te nem félsz a szellemektől, akkor neked nem lesz olyan félelmetes egyik sem.

Egyébként ez egyik sem olyan vérfolyós, inkább thirrel.

2010. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez mindenkinek más.Én például a pihenő a pokolban mindkét részén majd besz@rtam, vagy az árnykép is durva volt(ezek szellemes filmek), de a helloween is durva volt, de nekem a szellemesek ijesztőbbek mint a véresek.
2010. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hallotam h a Doom nagyon becsinálos film.
2010. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Otthon, egyedül, éjszaka, nem halkan, odanézve minden jelenetnél, nem számítógépen, hanem nagy képernyőn:

Paranormal Activity

Ideglelés (szigorúan az 1)

The Fourth Kind

2010. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
the blackout
2011. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tortúra

Az emberi százlábú

Negyedik típusú találkozások(The Fourth Kind)

Legjobbak:Hívatlan vendég,Viharsziget,Insidious,

Az árva,Ismeretlen férfi,Hanna(inkább thriller)

2012. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!