Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Megtudná valaki mondani, hogy...

Megtudná valaki mondani, hogy melyik film ez?

Figyelt kérdés
Az ezredforduló környékén láttam. Egy férfiról szól, aki egy parfüm gyárban dolgozik és feltalált valamit, ami kétnemûvé tette ugyanis, ha nôvel van ô maga is az lesz. Eleinte élvezte is ám az elméje elkezdtett ketté válni és nôi énje végül fenyegetô videókat hagyott hátra és mikor egy egy átalakuláson keresztül ment levelet is talált az ágyában saját kézírásával késôbb pedig cigarettát is, pedig nem dohányzik. Elkezdôdik a harc, hogy ki legyen a felszínen... kiderül, hogy ez a nô maga a tudat alatti megtestesülése és olyanokat visz véghez, amit nem szabad és egy gyilkosságba is belehajszolja a férfit a rendôrség meg a cigaretták alapján jön rá, hogy ki a gyilkos... Ennyire emlékszem belôle. Kérlek segítsetek megkeresni.
2013. dec. 8. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

ez lenne?

egyébként ha angolul írsz be kulcsszavakat a gugliba(perfume, movie, transform, woman, man) általában mindig kidobja, amit keres az ember, én is úgy találtam rá erre, pedig még életemben nem hallottam erről a filmről.

2013. dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez az. Hát a pontok alapján nem lesz valami jó, persze mikor láttam sokkal fiatalabb voltam.
2013. dec. 8. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!