Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Öszetett kérdésem van: 1. A...

Öszetett kérdésem van: 1. A ByTheWay esetleges győzelme esetén a tagok hogy osztoznak a nyereményeken? 2. Mivel ők Bozsek Márk kilépésével kerültek vissza a versenybe, illene ezt Márknak valahogy honorálni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Szia!


RTL X Faktor fórumán méár megírta eyg belső emberke, ogy Tünde fogja megnyerni. Amúgy a kocsit közösen használják a turnékhoz, a lakást felkészülésre használják az utazásra is együtt mennek, a pénzt meg elosztják egymást között. Fejenként 3 milla. A második kérdésedre nem tudok válaszolni sajnos.

2013. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja, hogy Tünde nyeri. Akkor nem is izgulok.
2013. dec. 9. 22:40
 3/14 anonim ***** válasza:
7%

Remélem is, hogy Tündi nyeri. Unom már, hogy minden évben semmitmondó fiatal srácok nyernek, mert visítozó tinilányok ezrei mondják: ''jaaj de cukeee''

Fú, de elegem van már ebből az országból.

2013. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy nem hiszem, hogy honorálják. Az RTL sem örül neki, hogy ilyen felhajtást csinált ez a Bozsek. Valószínűleg következő héten, vagy azután úgyis kiesett volna alapból. Kibírhatta volna, ahelyett, hogy játsza az agyát. Akkor minek ment a versenybe?
2013. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó előtti: Semmitmondó?? Szerinted ez semmit mondó?? Most őszintén.. Szerintem nagyon jó hangjuk van és ők nekik kéne megnyerni.. És én meg nem az a nyáladzó sp imádó megy justin bieber rajongó vagyok szóval kinem állom a b*zikat meg a ny*mi hanguakat de ezek szerintem már profik...és nem b*zik mint justin bieber(nemtudom hogy kell leírni)
2013. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Persze-persze.Mindenhol ott van egy belsős emberke...Ha tényleg igaz lenne a dolog,már egy másodperc után le lett volna törölve....Amúgy:elosztják a pénzt,3-3 milla.Bozseknak semmi nem jár,nem tartottak pisztolyt a fejéhez.
2013. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
20:03 az a baj hogy már mindenki a másikban a hibát látja most itt vered magad de ha eléd állnának akkor is a szemükbe mondanád? vagy csak itt nagy az arcod? nem ártottak neked semmit.. a másik meg ott vagy justin bieber.. nem bírom de nem mondok róla semmit mert nem ismerem sose láttam..de azt is csak szidni tudják... nekem meg ezért van elegem az országból mert mindenkinek csak a neten nagy a szája meg mindenki szapulja meg alázza a másikat ahelyett hogy magába nézne először mert senki sem tökéletes..
2013. dec. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%
Az a baj, hogy a ByTheWay annyira tucat, kapásból vagy 100 ugyanilyen zenekart tudnék mondani. Igen. Ezt a szemükbe is mondanám. Nekem nem tetszik, pedig elismerem a tehetséget, ha valaki tényleg az.
2013. dec. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Hát akkor mondj 100 ugyanilyet magyarországról.. De akkor.sem egyformák.. Énekesnõbõl is van száz..
2013. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Ha ők nyernek: YaOu és Oli megy utazni... Szikié és Bennyé lesz a pénz.. A kocsit a koncertekre,utazásra fogják eggyütt! :D

Hajtáá ByTheWay

2013. dec. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!