Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen nevet mond az anyuka a...

Milyen nevet mond az anyuka a kislányának az új Chevrolet reklámban?

Figyelt kérdés
A reklámban egy kisfiú és egy kislány játszanak, majd a kislány elkezd sikítani az anyukájának. A szülők lecsitítják a gyerekeket. Az anyuka a kislányának kiabálja: ... (nah és én erre lennék kíváncsi); az apuka meg a kisfiúnak: RICSI!!
2008. júl. 13. 15:11
 1/10 anonim válasza:
57%

nekem úgy jött le, hogy az anyuka az apukának szól, és mintha bandit mondana..

de aztán lehet én vagyok csak a süket, meg amúgy is csak "félfüllel láttam" ezt a reklámot :)

2008. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fanni!!!!!
2008. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az az! Fanni :D
2008. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is Fanni!
2008. júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hááá, ez tök jó!

Pont ezt akartam én is kérdezni most!

Egyébként én is Bandi-t értettem, ezért nem volt világos, hogy egy fiú és egy lány gyerek neve hogy lehet Bandi meg Ricsi... Nagyon hegyeztem a fülem, de én sosem hallottam ki belőle Fanni-t. Szerintem az lehet, amit az egyik előző válaszoló írt, miszerint valószínűleg az apukának szól, és tényleg Bandi-t mond.

2008. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

első vagyok!

hát én is hiába hegyezem a fülem, nekem sehogyse akar az Fanni lenni! akkormár inkább Panni, de még mindig maradok annál, hogy a férjének szól, hogy Bandi :)

2008. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én először Andinak hallottam, aztán Vandi, mint Vanda becézése, de már feladtam. Az apukának szólós verzióban viszont van valami. Szokott az egyik szülő a másiknak szólni, ha a gyerekek között rendet kell rakni.
2008. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet Bandi is! A Bandi - a Ladó-féle utónévkönyv szerint - az Andrea egyik beceneve. Nekem is van két Andrea ismerősöm, akit Bandiznak. (Igaz, az egyiket "Andi-Bandi"-ként).
2008. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én eddig mindig pannit értettem
2008. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bandit mond, a férjének szól, úgy látszik bezzegéknél apuka dolga a fegyelmezés! Egyébként miért szólna rá a kislányra, mikor nem is ő a "rossz"? Ne felejtsétek el, a reklám mindig sugall valamiféle életszemléletet, viselkedésmintát..így kéne viselkednünk, hogy mi is ilyen "boldogok" lehessünk! Ja, és akkor lehet ilyen autóra is futja majd....:-)
2008. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!