Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Sajnos nincs idom tvzni, s...

Sajnos nincs idom tvzni, s idáig néztem a JÓBAN ROSSZBAN-t, de sajnos szeptembertol egy részt sem láttam belole = ( légyszives, roviden, mi tortént benne?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 17:51
 1/3 anonim válasza:

Kiderült hogy Balatoni Andreának kiújult a rákja és áttétes is ezért összeházasodnak Füredivel de Márti nem tud Andrea daganatjáró semmit.Fanni továbbra is piszkálja Mónikát,mert azt hiszi hogy mivel Mónika a főorvossal él,ezért kihúzza magát a munka alól.Szilvia már elhagyta Istvánt,és új szeretője lett,Zsolt.István és Zsanett befejezte a köztük történt viszonyt.Andrea és Füredi esküvőjén viszont megjelenik Zámori(vagy Zámory) Alexa,aki már 2 éve kómában volt,de felébredt és egyenesen ment is Füredi esküvőjére,ahol a ceremónia közepén megcsókolta Attilát.Alexát sokk-ként érte az a sok minden ami távollétében történt.Balázs arc műtétje,Tamás halála,.....

Bocsi hogy ilyen hosszú de 4 hónapnyi részt nem könnyű leírni pár mondatban. :)

2013. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

fúúú =D

nagyon szépen koszonom =D

Alexán nagyon meglepodtem :O

2013. dec. 21. 08:09
 3/3 anonim válasza:

nincs mit

háát igen Alexa eléggé....

gondolom érted :D

2013. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!