Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A tv-ben miért sztárolják...

A tv-ben miért sztárolják annyira a vöröskeresztet, szeretetszolgálatot?

Figyelt kérdés

Mintha más ember nem tudna a rászorulókon segíteni. Értem ezalatt az ateistákat is.


Csak mindig a vöröskereszt a sztár. Más embereket pedig ezzel lealacsonyítanak, akik tudnának segíteni.


Azt akarják elhitetni, hogy a szeretet központja az egyház, hit és isten?


Holott minden ember tudna segíteni.



2013. dec. 21. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt a sok baromságot honnan szedted?

MINDEN szervezetet "reklámozni" kell, hogy minél több ember agyában ott legyen, hogy segítsen a rászorulókon.

Ugyanígy sokszor találkozhatsz a tv-ben állatmenhelyekkel és különböző alapítványokkal is.

Mi köze ennek a hithez, egyházhoz?

A "más emberek lealacsonyítása" szöveged meg már lassan felér egy idióta összesküvés-elmélettel.

2013. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, és ateista vagyok.
2013. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Külön akarják választani az embereket még jobban. Egyébként mióta kell a szeretetet tanítani? Sok ilyen videó van.
2013. dec. 22. 00:02
 4/8 A kérdező kommentje:

Ugyanezt akarja elérni az Unió fordított pszichológiával, mint a dohányosoknál!



Kitalálja azt, hogy a dohányosokat védjük, vagyis szabályt alkotunk nekik, és eközben elmérgesedik a helyzet a dohányos és nem dohányos között, tehát tapasztalat az, hogy utálják a dohányosokat.


És mindezt a nem dohányos észre sem veszi, mennyire megutálta a dohányost! Tehát egy mondhatni láthatatlan kéz kötreműködött!


Így is lehet népeket egymásnak ugrasztani, láthatatlanul!

2013. dec. 22. 01:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon mellé értesz:


[link]

2013. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, hogy már megint nem tetszik valakinek az rásom! Ilyenek vagytok ti, emberek, nektek semmi sem tetszik.
2013. dec. 22. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ilyenek vagytok ti, emberek, nektek semmi sem tetszik."

Ez nagyon szarul jött ki. Akkor Te mi vagy???


Ismered ezt?: Az már nagyon gyanús, ha körülötted mindenki hülye. (akkor valószínűleg Te vagy a hülye)


Kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet kívánok!


1. voltam

2013. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Felvilágosítalak, hogy a vöröskereszt, attól még, hogy kereszt van a nevében, nem egy vallásos mozgalom. Vallástól független, semleges.

Ne utálkozz valamin, amit nem is ismersz.

Egyébként nem külön akarják választani az embereket, hanem egységes összefogást akarnak egy jó célért.

2014. jún. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!