Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV6-ban Simont milyennek...

VV6-ban Simont milyennek látjátok?

Figyelt kérdés
önmagát adja...drogos lehet?

2014. jan. 14. 21:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem van hasonló kaliberű ismerősöm, aki a való életben olyan, mint amilyennek Simon adja magát itt. Nem drogos, nem lövi magát, nem alkoholista, egyszerűen csak kicsit más, mint a többiek, nem a megszokott személyiség, igazi egyéniség. Én nagyon bírom ezt az ismerősömet, mert bár néha olyan, mint akinek elgurult a gyógyszere, még is tud eszméletlenül normális is lenni, kitudja mutatni az érzéseit és nekem ez szimpatikus nagyon Simonban is. Az első adástól kezdve ő a legszimpibb a hülyeségei ellenére is.

Nem mellesleg a mai adás után, csak megjegyezném, hogy az összes bőnyálú műmájer nagypofájú nőcsábász idiótát lekörözte azzal, hogy a kis nyeszlett tesze-tosza stílusával még is ő került igazán közel először egy nőhöz (testileg-lelkileg, nem csak testileg) a villában. Bármi is lesz belőle, számomra öröm ezt látni. Amíg az egyik a sarokban sír, mert nem jön be a kiszemelt csajnak (anyám mekkora férfi), addig ő vígan elhancúrozik valakivel... :D

Biztosan manipulálják az eseményeket, ez benne van. Ellenben én simán úgy gondolom, hogy létezik ilyen ember és ezáltal létezik Simon is, nem csak egy szerep.

2014. jan. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
:)
2014. jan. 20. 00:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!