Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha valaki öngyilkos akarna...

Ha valaki öngyilkos akarna lenni a Való Világ villában, sikerülne szerintetek?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom, vannak-e hozzá bent megfelelő eszközök, és meg lehetne-e csinálni oylan gyorsan, hogy a készítőknek ne legyen idejük beavatkozni.
2014. jan. 18. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

OFF

Szerintem egy kicsit komolyabban kellene venniük a készítőknek a szlogent ("a lét a tét"). Mondjuk akit a nézők kiszavaznak, azt élő adásban felakaszthatnák.

ON

2014. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

halálra isszák magukat

szaunába belefulladnak

felakasztják magukat

2014. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Ha már nagyon elege van az egészből akkor bármikor dönthet

úgy hogy elhagyja a villát. Nem muszáj végigcsinálnia senkinek.

2014. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kalányos Inkubátor ***** válasza:
70%
Első! Szimpatikus az álláspontod, akkor még én is nézném a műsort. Jelentősen feldobná a dolgokat. Szabadalmaztatnod kéne az ötletedet, egy támogatót már találtál is.
2014. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ott a sok kés. Felvágja az ereit azt kész.:D
2014. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 _Jessy_ ***** válasza:

Nem! Meg lehet ugyan tenni, de ahhoz kell egy kis biológiai ismeret, ami a kritikák alapján nem hiszem, hogy meglenne bármelyiküknek is.

OFF

Gyanítom, hogy az átlag IQ maximum 30-ig kúszna fel, ha beszavaznák Kasparovot melléjük :D

2014. jan. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Első...

Ez már nekem is eszembe jutott xD csak annyi különbséggel h én gázkamrába küldtem vona őket.

2014. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
6.-nak: Az a "kis" biológiai ismeret az nem is olyan kevés. Azért viszonylag kevés olyan szer és eszköz lehet bent, amivel nagyon gyorsan tud végezni magával. Nagyon kevés lehetsőgé lenne arra, hogy megtalálja a megfelelő eszközt, hogy ez kellően gyorsan véghezvihető legyen és ne lehessen visszahozni.
2014. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!