Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Bleach nevű anime ba leírnát...

A Bleach nevű anime ba leírnátok kivel jön össze Ichigo?

Figyelt kérdés

2014. jan. 23. 17:15
 1/9 Kameko-san ***** válasza:
Senkivel. (Vagyis még nincs befejezve a manga, de valószínűleg senkivel nemfog összejönni. Mivel shounen manga.)
2014. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Senkivel, de mivel még, fiatal, ezért később, valakivel összejönne. Inoue Orihime-vel, azért nem, mert úgy tudom, testvérként tekint rá.

Előző: azért a Dragon Ball is sónen, mégis Goku összejött Chi-Chi-vel, később, Gohan, Videllel... .

2014. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kameko-san ***** válasza:

Tudom, tudom (bár ezt eddig nem tudtam, mert nem nézem a Dragon Ball-t :D), de valahogy nem nézem ki Kubo-senseiből, hogy összehozná valakivel. :)

De ha a végén ez megtörténne, akkor remélem, hogy nem Hime vagy Rukia lesz...

2014. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Kubo egyértelműen nyilatkozta, hogy nem akar szerelmi szálakat fűzni a történetbe. Ichigo senkivel sem jön össze.
2014. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen nyilatkozta,de lehet hogy meggondolja magát,vagy csak azért mondta hogy ne ezen agyaljunk.Egyébként én Rukiának drukkolok.Nektek amúgy ki a kedvenc szereplőtök?
2014. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért akarja mindenki szerelmet látni Shounen animékben?

könyörgöm fejezzétek már be ezt.. ha ennyire ez érdekel akkor nézz inkább olyat amiben csak az van...

2014. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
(SPOILER!!!!!!!!!!!) Orihimével jön össze a manga legvégén, és még fiuk is születik...
2017. márc. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

SPOILER

Egy szóval sincs benne a mangában hogy Ichigo és Orihime együtt lennének :) Renji viszont összejön Rukiával

2018. dec. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nagyobb rá az esély, hogy nem jön össze senkivel, mint, hogy valakivel összejöjjön. De mind kettő esetnek 50-50% az esély rá. Én személy szerint Rukia-nak szurkolok. Addig ezt nem tudjuk meg amíg vége nincs a mangának.
máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!