Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az Éjjel-nappal Budapest-et...

Az Éjjel-nappal Budapest-et mikor akarja már betíltani végleg az ORTT?

Figyelt kérdés
Nem nézem, sose néztem, nem is fogom, de már amikor a reklámja van, már az alatt az 1-2 perc alatt is felidegesít, hogy csak a kiabálás megy benne. A fiatalok (ált. és közép sulisok) közel 100%-a nézi és szerintem kifejezetten káros, mert azt a példát mutatja a fiataloknak, hogy a vitákat veszekedéssel kell megoldani. Egy ilyen műsort (szennyet) éjszaka kellene leadni, amikor nem nézi senki, vagy végleg betíltani.

2014. jan. 24. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jövő héttől vége.
2014. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És a ValóVilág? Azt kéne betiltani.
2014. jan. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

"Nem nézem, sose néztem, nem is fogom"

Téged kéne betiltani barátom. Olyanról alkotsz véleményt amit saját bevallásod szerint sem ismersz. Ha már kritizálni szeretnél valamit akkor először nem ártana ismerni is.

2014. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as, nekem pontosan elég belőle annyi, amit a bemutatókban látok.
2014. febr. 9. 12:45
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Amit a bemutatókban látsz az csak egy kiragadott rész. Az egész műsor azért ennél többől áll.
2014. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Süle Dominik ***** válasza:
53%
Felháboritó hogy te azt akarod hogy betiltsák pedig a laller tök jó arc te szerencsétlen
2014. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves 6! Nekem nem a szereplőkkel van bajom, ők amatőr színészek, pénzt kapnak érte, nekik ez a munkájuk, ezzel semmi gond nincs. Nekem az a bajom, hogy arra tanítja a fitalokat, hogy a vitákat veszekedéssel kell megoldani. Ez a baj vele!
2014. febr. 19. 20:22
 8/12 anonim válasza:
A fiatalok a műsor előtt is veszekedtek. Ráadásul nem csak a középiskolások hanem a fiatalabbak is. Ilyen alapon a filmeket is be kellene tiltani mert a nagyrészükben (főleg akciófilmekben) gyilkolással oldják meg a prblémákat, a horrorfilmekről nem is beszélve, amik nem csak éjjel hanem napközben is mennek. A felnőtt csatornákban sem az erkölcsös életmód megy. A barátok köztben is folyton lopnak meg átverik egymást. Tele vannak a csatornák bűnügyi, helyszínelő sorozatokkal amiben hullák vannak, persze nem igazi de akkor is. Egy szó mint száz, nem ezzel a műsorral van a legnagyobb probléma.
2014. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Süle Dominik ***** válasza:
ja az más 7-es igazad van mondjuk meglehetne beszélni a viták helyett a dolgokat
2014. febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem létezik ilyen típusú abszolú betiltás, csak úgynevezett X-korhatár és ebbe tartozó programokat nem vetíthetnek TV-ben. Az Éjjel-Nappallal Budapest helyzete az, hogy a médiahatóság valójában folyamatosan szankcionálta az RTL-t. 12+ karika helyett 16-ossal kéne vetíteni. De az RTL inkább vállalja a pénzbüntetést és kitart a 12+ karika mellett. Ezt művelte az RTL az animékkel is.

Különben ORTT helyett most már NMHH van.

2018. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!