Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Aurelio valóban olasz vagy...

VV Aurelio valóban olasz vagy igazából roma?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 23:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván az utóbbi, egy csomó vagy olasznak adja magát vagy egyiptominak, etiópnak stb.


Szégyenlik a származásukat, valljuk be, nem véletlen.

2014. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Kb annyira olasz, mint amennyire Cristofel volt kubai...
2014. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Sztem nála van esély arra,h olasz pl. az apja vagy vmelyik nagyszülő.
2014. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
olaszországban is élnek cigányok, nem csak itt... :D
2014. jan. 26. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
38%
Nem kunyerál állandóan cigit az udvaron, szerintem nem cigány.
2014. jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
Nincsenek cigány vonásai, így nem hiszem, hogy az lenne. A neve is, legalábbis a vezetékneve olasz.
2014. jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem, hogy miért nem lehet elhinni az embereknek azt, amit mondanak. Aurelio azért elég messze van Cristofeltől. Én is félig olasz vagyok, mikor kicsi voltam mindig csúfoltak, hogy cigány vagyok, pedig egyetlen cigányos vonásom sincs, nem kemények az arccsontjaim és "nem kunyeráltam cigarettát az udvaron", az egyetlen, amit tudtak, hogy az Apukám nem magyar és az egyetlen, amit láttak, az az volt, hogy a szemem és hajam barna. Ma már meg sem mondom, hogy félvér vagyok, de már olyan is volt, hogy direkt azt mondtam, hogy cigány vagyok, akkor persze mindenki mondta, hogy nem hiszik el. Aurelio félig olasz származású, nem roma.
2014. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
Mikor megláttam először meg hallottam beszélni nem is jutott eszembe,hogy cigány lenne,csak ezen az oldalon olvasom állandóan,hogy cigány..
2014. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
38%
Mar tobbszor is beszelt ciganyul...
2014. jan. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Hát azért a viselkedése és néhány beszólása alapján simán rálehet mondani,h cigány. És ne gyertek azzal,h olasz temperamentum, mert lehet h olasz vér is csörgedezik az ereiben, de más tekintetben kb. annyi köze van az olaszokhoz, mint Cristofelnek a kubaiakhoz vagy Alekosznak a görögökhöz.
2014. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!