Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valóban annyira megbízhatatlan...

Valóban annyira megbízhatatlanok az olasz Fiat autók mint azt oly sokan állítják?

Figyelt kérdés
Én konkrétan egy Fiat Coupe vásárlásán töröm a fejem de kétségeim vannak, mindenki le akar róla beszélni! Még akkor sem bízhatok benne ha nem hajtom, nem gyilkolom, és rendszeresen karbantartom? Mi a véleményetek?
2010. ápr. 19. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Még akkor semm ha kíméled, kivéve az igazán régiek, pl: Ritmo, 127, 124 (alias Lada), Panda...
2010. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
ideje lenne már az embereknek a sztereotípiát félretenni,én mindig a citroeneknél ütközök falba,apámnak idáig 21 citroenje volt egyik sem hagyta ott:)
2010. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Nekem 5 èvig volt Fiat Maream, màr 3 èves volt, amikor megvettem, soha semmi baj nem volt vele. Sztereotîpiàk... :)
2010. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
biztos azért volt apádnak 20 év alatt 21 citroén mert olyan jó... normális ember a jó kocsit nem cseréli le
2010. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20 év alatt,ezt neked ki mondta,amúgy apám mániákus,a 21 be bele van értve anya,meg a nővérem meg egyszer a nagyfater is kapott egy saxót:)
2010. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 omadjoe ***** válasza:
100%

nekem volt 5 unom, 2 mareám, 1 puntom, mint olasz autok. ebböl 3 benzines, a többi dizel. '96 elötti Fiatok rohadnak, ha nem vigyázunk a kasznijára. az az utániak már nem, mert azok galvanizálva vannak. ha mégis akkor 10000% hogy törött volt! elektronikai hibák pedig kontakthibára vezethetök vissza. egyszer volt olyan, h. apro darabokra esett szét a kuplung+váltó még ugyis haza vitt az Uno. teherautoként használtuk egy építkezéskor. 60nm csempét+járólapot egyszerre vitte a verda. 10-12 zsák cement (50kg/zsák) a csomagtartóba+ 6-8 zsák (25kg/db) mészhidrát egyszerre! + több száz kisméretü tégla, áthidalók, stb... és ezt 3 héten keresztül. lusta voltam többször fordulni. volt, hogy még szétrepedt hengerfejjel is elmentem 200km-t egy dizel Unoval. Jo verdák, én mondom, aki 8 évvel ezelött gyülölte a Fiatokat! majd kezem közé került egy, és azota csak Fiatokat használok.

vedd meg a coupe-t! :D

2010. ápr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előző punto volt. Imádtam :) Most stilo van, meghízható, biztos nincs rá panaszom. Apunak stilo kombija volt, neki sem volt baja vele. (nem azért lett lecserélve, mert rossz, hanem mert lecserélte egy kisteherre). Elmentünk vele Spanyolo.-ba, ott is sokat mentünk, és haza is hozott. Szerintem vedd meg!
2010. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5 éves Fiat Seicento-t nyúzok, soha az égvilágon semmi baja nem volt, pedig kamionokat megszégyenítő távokat megyek vele. :)
2010. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a villámgyors válaszokat skaccok! Viszonzásképp az autó amiről szó van:

[link]

2010. ápr. 19. 22:00
 10/16 A kérdező kommentje:
Majd elfelejtettem! Véleményeket kérnék így első ránézésre :)
2010. ápr. 19. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!