Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok ahhoz, Lacit...

Mit szóltok ahhoz, Lacit küldték párbajozni? (VV6)

Figyelt kérdés
Amúgy szerintem nem Laci a hibás,hogy bement,hanem a szerkesztők,hogy tizen meg huszon évesek közé betették.

2014. jan. 26. 22:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
Leszarom...
2014. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Már megint van VV?

Azt hittem megelégelték...

2014. jan. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem elégelték meg elegen,ahhoz,hogy befejezzék véglegesen.:) Igazából még az is beszél róla,akit nem érdekel és éppen ez a cél. Minél többen foglalkoznak vele,annál inkább lesz következő rész is.:)
2014. jan. 26. 22:57
 4/20 anonim válasza:
0%
Hát kedves kérdező az a helyzet, hogy a tény, hogy örülsz, hogy van VV, igazából csak téged minősít. Te is olyan segghülye lehetsz, mint akik szerepelnek benne. :)
2014. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%
Aurélió egy köcsög...
2014. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
Tényleg játssza az apukát bent. Auréliót is leszerelte 2 mondattal. Na meg persze, ő sosem kezdene 20 éves lánnyal... akkor minek flörtölt vele már kezdetek kezdetén? Remélem kint marad.
2014. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy én ilyen kérdésekből, meg olykor reklámként futó szalagcímekből, meg innen onnan felbukkanókból tudom, hogy van.

Még az első szériákból néztem egyet-egyet, ha belebotlottam, tervszerűen soha, mert érdekel az emberek természete, viselkedése olyan közegben, ahol hosszabb ideje tartózkodnak együtt.

Aztán kezdett kiderülni, hogy egyik már ült, a másik strici volt, a harmadiknak se munkája, se lakása, a lányok előélete is enyhén szólva nem értékelhető.

Aztán persze manipulálják az egészet, olykor írt forgatókönyv van, hogy fenntartsák az érdeklődést, aztán persze korábbi szereplők zűrös utóélete....

Így aztán ez minden, csak nem realty show...

Hírek szintjén most is belebotlok, de elkerülöm.

2014. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Örülök neki, itt volt már az ideje. Ki az a laci ?
2014. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy van VV,hiszen lehet min röhögni esténként. Aki annyira leócsárolja az ilyet,az nem tudja élvezni az effajta műsorokat. Én nem szavazok,nem vagyok belebolondulva,csak nézem,ennyi.:) Jobb,mint a Tények,Barátok Közt,Kékfény,Jóban Rosszban, és egyéb hülye műsorok,amikkel tele van a tv.
2014. jan. 27. 17:01
 10/20 anonim ***** válasza:
zsófit nem lett volna fer mert 2 napja van bent,teot sajnáltam volna mert nekem nagyon bejön ,lacit utóbbi időbe szeretem meg eddig nem szeretem ,de nagy balhé keverő az lenne alegjobb ha krisztiánt vinné és laci vissza jönne
2014. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!