Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Magi-The kingdom of magic-cal...

Magi-The kingdom of magic-cal kapcsolatban pár kérdés? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ti kb még hány részt jósoltok ennek az anime-nek? Szerintetek Hakuryuu gonosz lesz? Ezzel azt értem Judal-lal fog pajtizni stb stb. Csak én érzem de a 2. évad kicsit el lett szúrva? Azt nem értem miért kellett szétválniuk és miért telik ebben az anime-ben annyira az idő. :/
2014. febr. 6. 17:46
 1/1 AironLady válasza:

Nem tudom mennyi rész lesz, de remélem sok, mert én imádom :)

Hakuryuu nem lesz gonosz, vagy ha igen, akkor Aladdin megmenti, vagy Alibaba, Morgiana és a többiek emlékeztetik mi a fontos :)

Lehet hogy előbb utóbb beadja a derekát Judalnak, ezt sajna nem tudom még, mert (még) nem olvasom a mangát.

Szerintem nincs elszúrva, csak kicsit komolyabb hangvételű, meg jobban beindult a cselekmény. :)

A szétválásra szerintem logikusan az a válasz, hogy több szálon fusson a történet, és jobban betekintést nyerhessünk a Kou Birodalomba és ügyeibe is.

És az idő bizony tényleg nagyon szalad itt. :)

2014. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!