Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A csillag születikben szerepel...

A csillag születikben szerepelt Horváth Tamás. Ő hol lakik pontosan, iwiwen fenntvan?

Figyelt kérdés
mert brasch bencét megtaláltam, az ismerősei között volt egy horváth tamás,őrá pont azok a tulajdonságok voltak jellemzők mint a tomira.Meg Szombathelyen is született,és lakóhelynek is az volt kiírva.
2009. dec. 7. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
akkor gondolom ő az. ezen most mit kell értetlenkedni? ugysem fog veled szóbaállni, hogy jajj: de cuki vagy blablabla, mert nem "hires" ember nem fog veled járni nyugi,. nőj fel!
2009. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Dunaújvárosban lakik, nincs fenn iwiwen, csak myvipen. Ott keresd meg.

Dunaújváros, nem Szombathely :)

És 2 éve van a barátnője, Nagy Bianka, iwiwen megnézheted a lányt, gyönyörű, szép pár :)

2009. dec. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
AZ elsőnek: Tomi nagyon kedves, közvetlen, amíg versenyben volt, 2 szer találkoztam vele a Camponában (véletlen) egyszer váltottam is vele pár szót, kedves, aranyos, megköszönte a támogatást.... nem hiszem, hogy egy normális ember elküldi a fenébe a rajongóit...
2009. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kicsit későn ugyan, de most találtam rá erre a kérdésre. Az elsőnek válaszolnám, te nagyon hülye...............

Nem minden ismert (híres) embernek van, szintén híres párja, nézzél már körül, te ostoba. Sokan a rajongóik közül választottak és választanak párt maguknak. Miért ne állna vele szóba, ez inkább csak attól függ, meg van-e a kölcsönös külső szimpátia. Legközelebb ne írjál baromságokat, inkább ne válaszolj!

2014. márc. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és első, egyébként azt mivel magyarázod, amikor egy híres ember mondjuk egy kávézóban, társkeresőn, stb. összejön egy nem híres valakivel? Hm? Mert nem is egy volt, és van ilyen, csak hogy tudd! Egyébként meg miért kell mindjárt kombinálni, nem biztos, hogy össze akart vele jönni a kérdező, nem olyan nagy ász az a horváth tamás, ja és manapság már nem is hallani róla! Egy kis seggdugasz.
2014. márc. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Manapság nem hallani róla??? :o Hát nem is tudom kinek vannak a zenéi Raullal pl.... szerintem Tomi felkapottabb mint annó a CSSZ alatt (után) volt.


Most tényleg megy a karrierrje, és már nem 17 éves kamasz mint a műsor alatt volt...

2014. márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!