Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Brit Awardsot fogják valamil...

A Brit Awardsot fogják valamilyen magyar csatornán adni? Nem muszály magyarul csak magyar csatorna legyen.

Figyelt kérdés

#BritAwards
2014. febr. 16. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
A muszáj, pontos j.
2014. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom, véletlen elírtam de ez nem válaszol a kérdésemre..
2014. febr. 17. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:
A "Tudom", nagy T. Mondatot nagybetűvel kezdünk.
2014. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem helyesírási kioktatásra.. Mielőtt ebbe is beleszólsz gondoltam szólok.. Ja és ez még mindig nem válasz a kérdésemre.
2014. febr. 18. 14:23
 5/9 anonim ***** válasza:

A "kioktatásra" után, felkiáltójel van! (!).

A "beleszólsz és gondoltam" szavak között, vessző van! (,).

(beleszólsz, gondoltam).

2014. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem attól még, hogy itt javítgatod, attól még a kérdező nem kap választ. Oktatásra meg semmi szükség. ;) Kérdező: Szerintem nem fogják leadni, de ha mégis, akkor majdnem biztos, hogy a VIVA-n vagy az MTV Hungary-n fogják leadni. :)
2014. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy végre valaki adott egy normális és használható választ. Ment a zöld kéz.
2014. febr. 19. 14:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Klaudiasora!


Jó-jó, amit írtál, de a három mondatod közül legalább az egyik végére én felkiáltójelet tettem volna! Így is jó a ponttal végződő három mondatod is, de valahogy, ha stílusosan szeretnél írni, azért a pont helyett elkelt volna a felkiáltójel!

2014. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Állítsál már magadon! Hagyd már békén, ő legalább tudott normálisan válaszolni, veled ellentétben. Most, hogy mindent jól írtam nem tudtál belém kötni, és neki szólsz be. Nagyon rossz weblapon jársz. ;)
2014. febr. 20. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!