Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik szolgáltató a legjobb?...

Melyik szolgáltató a legjobb? (Ár kategória, megbízhatóság, csatornaválaszték, internet stb. )

Figyelt kérdés
véleményeket szeretnék :)

2014. febr. 19. 18:54
 1/5 anonim válasza:
Az internet szolgáltató nagyon város függő,de Szegeden én az invitelt javasolom!
2014. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

vidéken lakok faluban

(bács kiskun megye)

2014. febr. 19. 18:58
 3/5 anonim válasza:
Konkrezan melyik falu? Ha mod van ra T-t ne!
2014. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Digi eléggé bejött.

Tévé

net

telefon (nagyon olcsón)

INGYEN mobil hűségidő nélkül 2020 júniusáig. (más szolgáltatót is 5 forintért hívhatok) Igaz, ez még csak tesztüzemmód, és a lefedettsége nagyon gyér, de Budapesten viszonylag jó. Ezért van egy feltöltőkártyás és egy Digis telefonom.

A digis telefonhoz természetesen jár az ingyen mobilnet is korlátlan adatforgalommal.


Viszonylag olcsó is.


A Flip még annál is olcsóbb, bár semmit nem tudok a minőségéről, de nincs hűségidő, nem vesztesz semmit, ha kipróbálod. Én azért nem tettem, mert éppen akkor jött a digis mobil.

2019. nov. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a minőség eléggé településfüggő, lehet, hogy valamelyik x városban gyatra, máshol meg az a legjobb.
2019. nov. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!