Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Most az a menő, ha a nő a...

Most az a menő, ha a nő a magasabb? Csillag születikből Ördög Nóra fél fejjel magasabb a Stólnál:S? Szerintem ultra gáz

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy ez most a menő, de ők már egy összeszokott páros a Reggeliből is, szerintem ezért is vannak együtt a Csillag születikben. Meg a Buci sem valami magas(erről nem ő tehet, nem menőségből alacsony:))
2009. dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy az neked? Jól vezetik a műsort és jól tudnak együtt dolgozni, és ez a lényeg, nekik ez a munkájuk. Én álltam már egy színpadon Ördög Nórával, szóval közelről volt szerencsém látni, hát alapból nem egy átlag magasságú nő, és erről ő nem tehet, és Buci se egy tipikusan magas pasi.
2009. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan: nem tök mindegy?

Ez a legnagyobb problémád?

2009. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi gáz van abban hogy valaki alacsony? Valaki meg magas? Talán akkor nem állhatnak egymás mellé mert neked nem tetszik? Idióta gondolkodás ez... de te biztos méret szerint válogatod a barátaidat is... ez a gáz.
2009. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Azt a Bucit kipöckölhetnék már onnan...


Kérdsedre pedig...nem faraghatnak le a Nórika lábából, Stohlra meg nem adhatnak magassarkút, bár biztos menne a stilusához...

2009. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
bocs,hogy élek:D Nórán amugy meg midnig magassarku van..extra magassarkú
2009. dec. 12. 22:45
 7/9 A kérdező kommentje:
amugy nem probléma csak igy teliböl rájukközelitve...megszokott hogy egy férfi nöi müsorvezetöböl a pasi a magasabb..
2009. dec. 12. 22:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudja valaki egytől-egyik, hogy mely előadók alkotják a "We Are The World" című formációt?
2009. dec. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ördög Nóra olyan mint egy zsiráf plusz még adnak rá magas sarkút is, amitől magassarkús zsiráf. Nagyon gáz, hogy magasabb mint Buci, főleg Nórának égő ez.
2010. szept. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!