Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem érzi úgy a Discovery...

Nem érzi úgy a Discovery network, hogy pofátlanság több éven keresztül ugyanazokat a műsorokat adni?

Figyelt kérdés

Bő egy évig nem volt Discovery-m. Szerettem 2009-2012-ig a műsoraikat. Másfél év elteltével olyan műsorokat látok, amik a TÖBB ÉVVEL ezelőttiek ismétlése.


Ez valami büntetés ennek a csóró régiónak? Vagy nem készülnek újak?


(Igen tudom, jön majd az attraktor, meg pár gagyi trash reality műsor)


Mitől süllyedt erre a szintre a Discovery network?

A tudományos csatornákért fizetem TV díjat, nem a kereskedelmi szemét miatt, viszont amióta semmi érdekes nincs a Discoveryn, hiszen több éve is ezek mentek, azóta sajnos többet nézem a gagyi magyar ker.tv-t, ami szánalmas.


(Tekintsünk el attól, hogy van élet a TV-n túl, most a tévézésről van szó.)


Szóval mi az oka ennek a színvonal csökkenésnek?

(Világméretű csatorna, gondolom pénzük van.)



2014. márc. 3. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a magyar discovery, azért az amerikai verzió sokkal másabb és jobb szerintem.
2014. márc. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na de mi közöm az amerikaihoz. Én a magyarról beszélek.
2014. márc. 4. 06:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs pénz szinkronra. Vagy lenne de nem érné meg.
2014. márc. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért furcsa, mert szinkronszínész is van, verseny is van és arról panaszkodtak, hogy alul vannak fizetve. Tehát olcsón le lehet szinkronizálni. Fordítás, szakértő, narrátor. Ennyiből áll - szerintem - egy átlag doku film.

Persze nnél több, szink. rendező, stúdió, stb.


Szerintem a szinkron a legkevesebb, persze nem látok rá, tévedhetek.

2014. márc. 4. 15:31
 5/5 anonim ***** válasza:
De a vetítési jogokat ki kell csengetni minden esetben. Szóval szvsz csak azokat szinkronizálják amik nyugaton befutott műsorok és lehet vele több évadra tervezni.
2014. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!