Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egyetértetek a "Csillag...

Egyetértetek a "Csillag születik" jelenlegi állásával?

Figyelt kérdés
Avagy: miért ők 4en maradtak bent szerintetek?
2009. dec. 13. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek vele. 3 kedvencem van bent, az egyiket, aki bent maradt, azt viszont nagyon utálom.
2009. dec. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
jobb lett volna, ha tegnap André és Veres Robi esik ki. a badboyzot sajnálom..
2009. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Andrénak már rég nem ott a helye sztem. amikor Tabánival duettet énekeltek, tabáni úgy leénekelte , mint a huzat. A kórus résznél alig lehetett hallani az andrét, akár be is állhatott volna közéjük. És mégis, a zsűri hanyattdobta magát tőle.. na, nekem eddig se, de most aztán így pláne nem hiteles az egész.....
2009. dec. 13. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont leszarom.
2009. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én őket szeretem: István , MC DC

André: tényleg gáz volt, mert nem hallottam a hangját, meg a szöveget sem értem, már annyira magasan énekel.

Szabi: naaa ne hogy már megint egy kis szegény gyerek nyerjen,mert eldobom az agyam. Mi lett Árpikából is? semmire való kis földönfutó. Nem gyereknek kell itt nyernie.


Tabáni érdemelnél meg de nagyon, egy igazi tehetség, kis ártatlan :)

2009. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Egyetértek, mert mindenki tud, de azt nem értem, hogy André hogy jutott el eddig?

Tényleg tehetséges, de ki az, aki arra szavaz, hogy egy buznyák ember huhogjon?

2009. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!