Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mikor fogják betiltani Alekosz...

Mikor fogják betiltani Alekosz jelenlegi műsorát?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok abban, hogy már nagyon sokan írtak az illetékeseknek, mert amit művelnek, az a nők megalázása. Ez az impotens hernyó, Olivér segédletével megszégyeníti a nőkről általánosságban alkotott véleményünket. Miért lehet azon szórakozni, hogy étellel erotikus zuhanyzással válogasson ez a barom. A KENYÉRREL nem viccelünk, nem szoktunk vele erotikusan fürdeni, a fagyasztott halat is megesszük, és nem a villába bejuttatott prosti szexuális mozdulatai adják meg a tussolás varázsát. Ráadásul az utolsó választott hölgy csókolódzását is kibeszéli ez a két "macsó". Ki, meddig dugta a nyelvét a másik szájába!?

Undorító!!!! Remélem, hogy ez a mocsok nem megy 3 héten keresztül főműsoridőben!!!!


2011. máj. 13. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Jah, mert amúgy nem tárgyalnák ki, mi? Nem fogják betiltani, ha nem tetszik, nem kell nézni. Kicsit túlliheged ezt az egészet.
2011. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
rtl helyébe elbújnék, hogy nyomatok fél évig egy hülye, primitív műsort(vv), és utána még beteszek egy ilyet.. inkább tennék vissza a széfet, abból még tanulni is lehet, nem azt nézzük hogy osztja az észt a 8 osztályos alekosz barátunk.. L/14
2011. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Senki nem kényszerítette azokat a nőket rá, hogy részt vegyenek ebben a műsorban. Tőlem aztán kérhetné akárki, hogy kenyérrel zuhanyozzak, nem tenném meg. Ez nem a készítők hibája, hanem azoké a buta nőké.
2011. máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
csak az a baj, h nem lehet elkerülni, h az ember ne lássa ezt a szennyet. Szégyen az a műsor, meg alekosz is. buta és primitív
2011. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Úgy látom attól függetlenül hogy mocsoknak tartod, megnézted:D Én mivel nem vagyok kiváncsi rá egyszerűen nem nézem meg.
2011. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet elkerülni? Én még egy részt sem láttam belőle. 7-kor kezdődik, tehát 5 perccel előtte átkapcsolom a TV-t. Ebben mi olyan nehéz?
2011. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 alkesz éva ***** válasza:
100%
a két testvérnek hajszárítót kellett volna adni
2011. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják betiltani ebbe biztos lehetsz. Amúgy ha nem jelentkezett volna senki nem tudták volna megszégyeníti a nőkről általánosságban alkotott véleményünket. Az Rtl. tudta, hogy vv-ből nagyot lehet kaszálni, látták, hogy Alekosz népszerű, így azzal is keresnek egy csomó pénzt, hogy műsort adtak neki...Egyik műsornak se volt értelme, de azért valljuk be, ők nagyon jól tudják, hogy lehet könnyen, hamar rengeteg pénzt keresni. Ennyi pénzért én is magasról tennék rá, hogy maga a műsor mekkora szenny, és hogy sokaknak nem tetszik. Ja és igenis ellehet kerülni, hogy ne lássa az ember, ha nem érdekli. De ha te erről beszélsz, az megint csak az ő malmukra hajtja a vizet. Nekik még jót is teszel, magadnak pedig csak ártasz mert ideges leszel...
2011. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell megnézni. Én sem nézem. A Való Világból egy részt nem láttam, szóval élő példa vagyok arra, hogy igenis el lehet kerülni:)
2011. máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én sem láttam a vv-ből egy részt sem. 22 fős osztályból én, meg egy fiú vagyunk vele így, nem néztük.. a többieknél mindig ez volt a téma, még a tanárral is megvitatták a tegnapi adásban történteket óra közben.. és tényleg el lehet kerülni, még ez a szemét megy, menj el fürdeni, vagy futni :D vagy ülj le a géphez.. nekem is sikerült:D még mindig a 14 éves lány..
2011. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!